Kamil Grosicki przed meczem z Kolumbią: Liczy się tylko drużyna i zwycięstwo

Niedziela, 24 czerwca 2018 (10:14)
Aktualizacja: Niedziela, 24 czerwca 2018 (14:39)

"Dziś zagramy dla naszego Kraju, dla naszej dumy - liczy się tylko drużyna i zwycięstwo" - napisał na Facebooku piłkarz reprezentacji Polski Kamil Grosicki. Biało-czerwoni zmierzą się z Kolumbią już dziś o godz. 20.

"Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego" - stwierdził Grosicki. "Bądźcie z nami - potrzebujemy Was jak zawsze" - dodał, zwracając się do kibiców. 

Nie zaznaczono żadnej odpowiedzi !

Jaki wynik obstawiacie w meczu Polska-Kolumbia?

  • 10%
  • 32%
  • 7%
  • 30%
  • 21%
głosów: 964

Biało-czerwoni na inaugurację przegrali 1:2 z Senegalem, podobnie jak Kolumbia z Japonią. Druga porażka może oznaczać koniec szans na wyjście z grupy.


W składzie zespołu Adama Nawałki szykuje się sporo zmian w porównaniu z meczem z Senegalem. Polacy, spodziewając się ofensywy Kolumbijczyków, zagrają prawdopodobnie defensywnie i będą czekać na kontrataki.

W drużynie z Ameryki Południowej zabraknie ukaranego czerwoną kartką już w trzeciej minucie meczu z Japonią doświadczonego pomocnika Carlosa Sancheza. Tymczasem trener biało-czerwonych ma już do dyspozycji wracającego po kontuzji barku Kamila Glika, choć możliwe, że jeszcze nie zaryzykuje ze wstawianiem go do składu.


Kibice Kolumbii i Polski o tym, kto wygra niedzielne starcie /Associated Press/x-news


Artykuł pochodzi z kategorii: Mundial 2018. Raport specjalny

RMF/PAP