Daniel Stroinski z RMF4RT OCR, który w marcu wygrał Runmageddon Sahara, ponownie okazał się najlepszym ekstremalnym biegaczem! Tym razem pokonał arcytrudną, 100 km trasę w górach Kaukazu

Zawodnik w barwach RMF 4RACING Team OCR zwycięzcą morderczego biegu na Kaukazie /Materiały prasowe

Wczoraj zakończył się ostatni etap zmagań w Gruzji. 100 km biegu z przeszkodami, 2000 m przewyższeń, meta na 2300 m n.p.m., widoki zapierające dech w piersiach - to wszystko czekało na śmiałków, którzy postanowili sprawdzić swoją siłę i charakter.

Startujący musieli zmierzyć się również naturą - w czasie jednej z nocy w namiotach temperatura wynosiła 2 st. Celsjusza, padał śnieg.

Daniel Stroinski z RMF4RT OCR ponownie okazał się najlepszym ekstremalnym biegaczem.

Runmageddon stał się projektem globalnym - oprócz Polaków, na podbój Kaukazu ruszyli również reprezentanci m.in. takich krajów jak: Dania, Niemcy, Włochy, Wielka Brytania czy Szwecja.