Przyjdź pożegnać lato razem z nami. W ostatni weekend kalendarzowego lata chcemy je pożegnać symboliczną kąpielą w Bałtyku! W niedzielę, dokładnie w samo południe, na sopockiej plaży. Mniej więcej 100 metrów od sopockiego molo, w kierunku w Gdańska. Tam znajdziesz na plaży wielką flagę RMF FM, przy której chcemy zebrać chętnych do ostatniej tego lata kąpieli w morzu.

Najłatwiej dostać się tam wchodząc na plażę wejściem numer 23. Ci, którzy odważą się wejść z nami do wody, mogą liczyć na symboliczne prezenty od RMF FM.

O bezpieczeństwo wszystkich, którzy przyłączą się do akcji, zadbają ratownicy sopockiego WOPR-u.

Liczymy także na waszą inicjatywę i własne, oryginalne sposoby na pożegnanie lata nad morzem.

Nasz reporter na pewno będzie otwarty na wszelkie, ciekawe pomysły! Zwłaszcza, że w pewnym sensie, żegnać będziemy nie tylko kalendarzowe lato. W niedzielę bowiem do popołudnia utrzymywać ma się ładna pogoda. Przede wszystkim - według synoptyków - będzie słonecznie. Także ciepło - nawet do 19 stopni Celsjusza. Temperatura wody w Zatoce Gdańskiej sięgać ma 17-18 stopni.

Po południu jednak pogoda ma się zmienić. Stopniowo wzrastać będzie zachmurzenie, zacznie też padać. Początkowo przelotnie później nawet intensywnie. Zrobi się także chłodniej.

Pospieszcie się żegnać z nami lato! Ono naprawdę może szybko odejść.