Paul Bhattacharjee, aktor znany z roli w filmie "James Bond Casino Royale, nie żyje. Jego ciało znaleziono na południu Wielkiej Brytanii w okolicy klifów w Seaford . Nie wiadomo, jakie są przyczyny śmierci aktora. Mężczyzny szukano od tygodnia.

Bhattacharjee zaginął 10 lipca. Ostatni raz był widziany w Royal Court Theatre w Londynie, gdzie odbywały się próby do spektakli z serii "Weekly Reep".  Rzeczniczka placówki poinformowała media, że Bhattacharjee w środę  po zakończonej pracy opuścił teatr w dobrym nastroju. Niestety następnego dnia nie zjawił się na próbie. 

Wiadomo, że wieczorem, tego samego dnia o godzinie 21, wysłał wiadomość do swojej dziewczyny. Od tego momentu już nikt nie miał z nim kontaktu.

Ciało aktora znaleziono na południu Wielkiej Brytanii w okolicy klifów w Seaford  12 lipca, ale dopiero teraz potwierdzono jego tożsamość.

Paul Bhattacharjee miał 53 lata, był znanym brytyjskim aktorem teatralnym i telewizyjnym. Poza rolą w filmie opowiadającym o przygodach Bonda, wystąpił również w produkcjach takich jak " Hotel Marigold " , "Niewidoczni " i serialach " Tajniacy" oraz " Walking The Dead".

BBC/SKY NEWS