Najnowsza płyta Perfectu za 15 zł w Interii.pl

Czwartek, 1 kwietnia 2004 (23:50)

Najnowszy album Perfectu „Schody” dostępny jest od dziś tylko na stronie portalu Interia.pl. Można kupić pojedyncze utwory w formacie MP3 lub całą płytę, jej ściągnięcie kosztuje tylko 15 zł. To pierwszy album w krajowym serwisie internetowym.

Po raz pierwszy osoba zainteresowana nową muzyką Perfectu nie będzie musiała kupować całej płyty, tylko pojedyncze utwory. Cena jednego została ustalona na 3 złote. Wcześniej każdą piosenkę można odsłuchać za darmo w 30-sekundowej wersji.

Nie musisz iść do sklepu, wykonać jakiejś tam pracy, dojechać, zawieźć pieniądze, kupić płytę, przywieźć ją do domu. Jest to więc wygodny sposób. Po drugie, na rynku polskim, który jest ubogi w pieniądze, i wiadomo, że młodzież pieniędzy nie ma, ta płyta będzie kosztowała 15 złotych. Nie ma bowiem pośrednictwa w tych 20 dodatkowych czynnościach, by płytę dostarczyć do sklepu - tłumaczy powody takiej decyzji Grzegorz Markowski z Perfectu.

Każdy, kto kupi cały album, będzie mógł jednak ściągnąć sobie dodatkowo okładkę. Za album będzie można zapłacić np. kartą bądź przelewem. Zespół Perfect zdecydował też, że sprzedawane pliki nie będą zabezpieczane, gdyż liczy na uczciwość swych fanów. WIĘCEJ W PORTALU INTERIA.PL

Artykuł pochodzi z kategorii: Kultura

-