Karen Baker Landers i Per Hallberg otrzymali najsławniejszą nagrodę filmową na świecie za dźwięk do "Ultimatum Bourne'a".

Karen Baker Landers i Per Hallberg - „Ultimatum Bourne'a”. Matt Damon po raz kolejny wcielił się w rolę zabójcy doskonałego, Jasona Bourne’a, który stracił pamięć. Film został uznany za najlepszą produkcję roku według redakcji brytyjskiego czasopisma Empire.

Ehan Van der Ryn i Mike Hopkins - „Transformers”. Z rozmachem zrealizowany film akcji o mechanicznych stworach z planety Cybertron. Maszyny pod postacią samochodów przybyły na Ziemię. Ich misją jest odzyskanie źródła życia, zanim odnajdą je ich wrogowie, okrutne Decepticony.
Skip Lievsay - „To nie jest kraj dla starych ludzi”. Kolejna superprodukcja braci Coen. Film opowiada historię myśliwego, który znajduje niedaleko granicy z Meksykiem paczkę heroiny, dwa miliony dolarów i wielu zabitych. Mężczyzna zabiera ze sobą pieniądze. Oczywiście obie strony nieudanego interesu chcą odzyskać stracone pieniądze i narkotyki oraz zabić świadków.
Matthew Wood - „Aż poleje się krew”. Film opowiada o naftowym boomie z przełomu XIX i XX wieku. W produkcji wystąpili m.in. Daniel Day-Lewis, Paul Dano i Kelvin J. O’Connor. Reżyserem i głównym scenarzystą jest Paul Thomas Anderson.
Randy Thom i Michael Silvers - „Ratatuj”. Niezwykła animowana opowieść o szczurku, który zapragnął zostać szefem pięciogwiazdkowej francuskiej restauracji oraz o chłopaku na posyłki. Remy i Linquini pewnego dnia stają na swojej drodze i razem odkrywają sposób, aby rzucić kulinarny Paryż na kolana.