Trwają przygotowania do spektaklu "Nie ma Solidarności bez miłości!". "Chcemy wyśpiewać historię romantycznej miłości w roku 80 w Gdańsku" - mówią twórcy musicalu. Najbliższy casting do musicalu 9 i 10 września w Teatrze Palladium w Warszawie.

Musical o ludziach, którzy chcą zmieniać świat - rozmowa z Piotrem Pręgowskim i Jerzym Gudejko

Projekt "Czy pamiętamy" - rozmowa z Piotrem Pręgowskim i Jerzym Gudejko

Premiera odbędzie się 21 styczniu 2012 roku. Wielkie widowisko muzyczne oparte będzie na autentycznych wydarzeniach polskiego sierpnia 1980 roku w Stoczni Gdańskiej, z romantyczną historią w tle.

Reżyserują Maciej Wojtyszko i Adam Wojtyszko, kierownictwo muzyczne objął Krzesimir Dębski, a choreografią zajmie się Agustin Egurrola.

Twórcy spodziewają się współpracy przy spektaklu takich gwiazd jak sir Elton John oraz Bono. W projekt włącza się Dalajlama.

Oprócz zawodowych aktorów na scenie pojawią się młodzi artyści wybrani w czasie przesłuchań. Najbliższy casting 9 i 10 września w Warszawie.

To dla młodych ludzi nawet nie furtka, ale brama do kariery. Szukamy zawodowców lub osób przygotowanych do tego, by po wygranej w castingu rozpocząć ciężką zawodową pracę. Osoby mieszkające poza stolicą muszą brać pod uwagę przynajmniej roczną przeprowadzkę do Warszawy - mówi Jerzy Gudejko, jeden z producentów spektaklu.

Tu znajdziesz więcej informacji.