Znana z zespołu Spice Girls wokalistka Melanie Brown chwali się szybkim powrotem do formy po ciąży. W ciągu dziewięciu miesięcy przed urodzeniem dziecka Mel B przytyła 33 kilogramy. Po blisko pół roku intensywnych ćwiczeń i diety 36-letnia piosenkarka schudła zaś już 15 kilogramów.

Melanie Brown twierdzi również, że za sprawą diety stała się... jeszcze lepszą mamą. Mięśnie brzucha znów są na swoim miejscu. Z figury jestem tą samą dziewczyną co 15 lat temu. Po tym, jak zrzuciłam kilkanaście kilogramów, znów nabrałam energii. Dzięki temu mogę być jeszcze lepszą mamą - powiedziała piosenkarka magazynowi "Woman's Day".

Mel B pochwaliła się również, że znów mieści się w dżinsy, które podebrała jej 13-letnia córka Phoenix. To były moje spodnie. Kiedy byłam w ciąży, moja córka podkradła mi je, bo przestałam w nich chodzić. Po prostu nie mieściłam się w spodnie. Ale znów na mnie pasują, więc odbieram z powrotem to, co moje - opowiadała.

Madison to pierwsze dziecko Melanie Brown ze związku ze Stephenem Belafonte. Wokalistka jest również mamą 4-letniej Angel, której ojcem jest słynny komik Eddie Murphy.