Green Film Festival: Dziś energetyczny talk show!

Środa, 21 sierpnia 2019 (09:49)

Energetyczny talk show to jeden z punktów programu czwartego dnia Green Film Festivalu w Krakowie. Dyskusja będzie dotyczyć m.in. sposobów obniżenia rachunków za energię.

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do uczestnictwa w dyskusji. Początek - o godzinie 17:00 w miasteczku festiwalowym na Bulwarze Czerwieńskim, w namiocie GLOBE ENERGIA.

Będzie to żywa dyskusja prowadzących z uczestnikami i wymiana doświadczeń na temat sposobów obniżenia rachunków za energię. Celem spotkania jest też obalenie mitów na temat indywidualnych elektrowni. 

Podczas dyskusji zostanie też poruszony temat przepisów na wygodne i bezobsługowe systemy grzewcze, bez emisji zanieczyszczeń. 

Będzie to też spotkanie z technologią, która poprawi jakość życia i jest dostępna w Polsce oraz przyjazna dla kieszeni. 

Przyjdź, zapytaj, weź udział w warsztatach! - zachęcają organizatorzy. Dyskusja będzie transmitowana na żywo na stronie festiwalu na Facebooku

2. Kraków International Green Film Festival to międzynarodowy festiwal filmów o tematyce ekologicznej i święto kina i ludzi, którym nie są obojętne losy naszej planety. Impreza trwa od 18 do 25 sierpnia. Jak przystało na festiwal ekologiczny - wszystkie pokazy filmów konkursowych odbywają się w plenerze - w miasteczku festiwalowym zlokalizowanym na Bulwarze Czerwieńskim obok Wawelu. Pokazy filmowe są darmowe. Po emisjach filmów planowe są rozmowy z twórcami i zaproszonymi gośćmi.

Artykuł pochodzi z kategorii: Kultura

Malwina Zaborowska