Bydgoszcz: wyszkolą młodych hip-hopowców

Wtorek, 25 czerwca 2013 (14:45)

Już 5 lipca w Bydgoszczy będzie można wziąć udział w warsztatach hip-hopowych – w programie m.in. zajęcia z pisania tekstów i tworzenia muzyki. Udział w spotkaniu jest darmowy, ale warto pospieszyć się z zapisami, bo liczba wejściówek jest ograniczona.

Zajęcia poprowadzą przedstawiciele bydgoskiej sceny hiphopowej - grupa BiszOerKay i Dj Paulo. Słuchacze dowiedzą się, jak napisać dobry tekst i jak dopasować go do bitu oraz nauczą, jak tworzyć same bity. Do tego można liczyć na pokaz umiejętności DJ-skich. Na koniec Jam Session, w którym weźmie udział aż 120 osób.

Już teraz można zgłaszać się po darmowe wejściówki. Jak na razie jest ich 120, choć to ograniczenie może obowiązywać tylko w przypadku Jam Session. Jeśli chodzi o pozostałe zajęcia organizatorzy nie wykluczają, że miejsc będzie więcej. Wejściówki można odbierać w Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej przy ul. Królowej Jadwigi 14 w Bydgoszczy (od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-16.00) oraz w Biurze Informacji i Promocji WSG przy ul. Garbary 2 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-17.00 oraz w sobotę w godz. 10.00-14.00).

Artykuł pochodzi z kategorii: Kultura

Paweł Balinowski