Trudne warunki do jazdy miejscami na trasie Olszyna - Wrocław. W miejscowości Iłowa droga jest biała. Zdjęcia dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Dziś niemal w całej Polsce dużo chmur. Większe przejaśnienia pojawią się jedynie na południowym zachodzie. Z zachodu na wschód będą się przemieszczać opady deszczu ze śniegiem, przechodzące w deszcz. W rejonach podgórskich i Sudetach opady śniegu przechodzące w deszcz ze śniegiem i deszcz. W Karpatach opady śniegu. We wtorek po południu i wieczorem na zachodzie możliwe burze. Termometry pokażą od 4 do najwyżej 11 stopni

Fatalne warunki na trasie numer 5 z Kamiennej Góry do Lubawki. Przed południem policja poinformowała, że trasa jest zamknięta z powodu złych warunków:

Tak wyglądała droga w Zielonej Górze:

Posypało też w innych miejscach:

Trasa Dębno-Chojna:

Zima przed Wielkanocą:

Piękna wiosna:

Wróciła zima...

Zima w Chełmsku Śląskim:

Trasa w rejonie miejscowości Zawoja:

Uwaga na wiatr

We wtorek miejscami będzie też silnie wiało. Na wybrzeżu zachodnim porywy będą osiągać prędkość do 55 km/h. Porywy wiatru od 65 km/h do 80 km/h pojawią się na północnym wschodzie Polski. Z prędkością 90 km/h wiać będzie na pozostałym obszarze, a wieczorem na zachodzie do 100 km/h. Wysoko w Karpatach porywy wiatru do 120 km/h, a w Sudetach do 130 km/h.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(ug)