Karambol we Wrocławiu: Zderzyło się 10 pojazdów

Czwartek, 30 października 2014 (13:53)
Aktualizacja: Czwartek, 30 października 2014 (19:35)

Karambol w centrum Wrocławia. Na skrzyżowaniu ulic Hallera i Powstańców Śląskich zderzyło się dziewięć samochodów i autobus. Jego kierowca najprawdopodobniej zasłabł. W wypadku poszkodowanych zostało sześć osób. Informację dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Do wypadku doszło przy skrzyżowaniu ulic Hallera i Powstańców Śląskich. Autobus komunikacji miejskiej zjechał z prawego pasa na lewy i uderzył w samochody stojące na czerwonym świetle - relacjonuje Krzysztof Zaporowski z biura prasowego dolnośląskiej policji.

Poszkodowanych zostało sześć osób. To kierowca autobusu i pasażerowie samochodów. Dostałem uderzenie, przeciągnął mnie kilkadziesiąt metrów i tyle. Uderzyłem w kilka samochodów, ale nic mi nie jest. Jechałem sam, tak, że jest wszystko ok - mówił naszemu reporterowi Bartkowi Paulusowi jeden z kierowców, który brał udział w wypadku.

Autobus nie wyhamował i po kolei taranował samochody. W autobusie nikomu nic się nie stało - relacjonuje z kolei jeden z pasażerów. Jak wstępnie ustaliła policja, kierowca autobusu najprawdopodobniej zasłabł.

Wczoraj Inspekcja Transportu Drogowego wyrywkowo skontrolowała cztery autobusy wrocławskiego MPK. We wszystkich przypadkach zatrzymano dowody rejestracyjne i wstrzymano wyjazdy. W trzech pojazdach były niesprawne hamulce, w jednym wyciekał olej.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

Artykuł pochodzi z kategorii: Gorąca linia RMF FM

Bartek Paulus