Karambol na DK50 pod Mińskiem Mazowieckim. W wypadku zginęła jedna osoba, a jedenaście zostało rannych – informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. D

Do tragicznego wypadku doszło pod Mińskiem Mazowieckim. Na DK50 w miejscowości Zamienie zderzyło się osiem samochód. "Zderzyły się trzy samochody osobowe, dwa  samochody dostawcze, jeden samochód ciężarowy" - napisano w komunikacie. Później podano, że w karambolu uszkodzone zostały jeszcze dwa inne auta.   

Kierowca ciężarówki, który jechał do Kołbieli drogą numer 50, z nieustalonych przyczyn nie wyhamował i wjechał w pojazdy, które oczekiwały na skrzyżowaniu na czerwonym świetle - powiedział starszy aspirant Marcin Zagórski z Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim w rozmowie z serwisem wawainfo.pl. Ciężarówka, po staranowaniu aut na skrzyżowaniu, zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z kolejnymi samochodami. Później wpadał do rowu. Kierowca ciężarówki doznał ciężkich obrażeń i zginął na miejscu.

Drogowcy informują, że w wypadku zostało rannych 11 osób.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.