Autobus z pasażerami w rowie. Tragiczna sobota na drogach

Sobota, 28 września 2013 (07:54)
Aktualizacja: Sobota, 28 września 2013 (11:45)

​Tragiczny początek weekendu - do śmiertelnego wypadku doszło na drodze krajowej numer 46 w Starej Schodni między Opolem a Ozimkiem. Pięć aut zderzyło się również na ul. Strykowskiej w Łodzi. Informację o obu wypadkach otrzymaliśmy na Gorącą Linię RMF FM. Z kolei reporterka RMF FM donosi, że w Wiszni Małej na Dolnym Śląsku, autobus z pasażerami wjechał do rowu.

W Starej Schodni jedna osoba zginęła w zderzeniu auta osobowego z ciężarówką. Na razie nie wiadomo, jak doszło do wypadku.

Z kolei około godziny 5 rano zderzyło się pięć samochodów osobowych na ul. Strykowskiej w Łodzi. Cztery osoby zostały ranne.

Również na drodze krajowej nr 76 w pobliżu miejscowości Stare Kobiałki w woj. lubelskim samochód osobowy potrącił motorowerzystę. 1 osoba została ranna.

Utrudnienia czekają również kierowców na autostradzie A4, na wysokości zjazdu na Jadwisin, w kierunku Wrocławia. Potrącony tam został mężczyzna.

W Wiszni Małej na Dolnym Śląsku autobus z pasażerami wjechał do rowu. Pięciu pasażerów trafiło do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja ustala przyczyny wypadku.

Artykuł pochodzi z kategorii: Gorąca linia RMF FM

Anna Baranowska-Ślusarek