Na posiedzeniu parlamentu z kochanką? Miłosne uniesienia posła transmitowane na żywo

Poniedziałek, 28 września 2020 (18:22)

Niecodzienna sytuacja w argentyńskim parlamencie. Polityk Juan Emilio Ameri podczas debaty dotyczącej budżetu, nie zważając na innych parlamentarzystów, zaczął przytulać siedzącą na jego kolanach kochankę. Całował także piersi kobiety. Posiedzenie zostało przerwane, a Ameri złożył rezygnację z poselskiego mandatu.

W trakcie posiedzenia argentyńskiego parlamentu dotyczącego budżetu, na kolanach Juana Emilio Ameri siedziała kochanka. Polityk obściskiwał kobietę, całował także jej piersi. 47-letni mężczyzna był pewien, że kamera komputera jest wyłączona ze względu na awarię internetu. Miłosna scena była jednak przez cały czas transmitowana. 

Zachowanie posła oburzyło opinię publiczną. 

Bardzo mi wstyd, czuję się bardzo źle. Tutaj, w całym kraju, połączenie z internetem jest bardzo słabe. Byliśmy w trakcie internetowej sesji, ale Internet przestał działać. Moja partnerka wyszła z łazienki, zapytałem ją o implanty i pocałowałem ją, bo 10 dni temu przeszła operację piersi - przyznał Ameri w wywiadzie z w Radio Con Vos. 

Chciałbym przeprosić za to, co się stało. Nie miałem zamiaru okazywać takiego braku szacunku - dodał w specjalnym oświadczeniu. Za zaistniałą sytuację przeprosiła także Celeste Burgos, czyli kobieta widoczna na nagraniu, która jest także doradczynią posła. Marszałek izby niższej argentyńskiego parlamentu Sergio Massa określił, że zachowanie Juana Emilio Ameri "zdyskredytowało całą klasę polityczną". Massa zapowiedział również, że zgłosi "poważne przestępstwo", którego dokonał poseł. 

Ameri, który w parlamencie reprezentował partię prezydenta Argentyny Alberto Fernandeza, został zawieszony w swoich obowiązkach. Poseł ma żonę oraz dwójkę dzieci. Twierdzi, że jest w trakcie rozwodu. 

Artykuł pochodzi z kategorii: Świat

Katarzyna Wójcik

RMF24