Francja: Kandydatka nie wie, czego chce

Środa, 18 października 2006 (11:06)

Nie mam odpowiedzi na wszystkie pytania – oświadczyła z rozbrajającą szczerością Segolene Royal, kandydatka na prezydenta Francji. Faworytka socjalistów wyprzedziła ostatnio w sondażach lidera prawicy, Nicolasa Sarkozyego. Musi się jednak zmagać z coraz głośniejszą krytyką.

Pierwsza debata telewizyjna przed wiosennymi wyborami pokazała, że Royal nie ma czytelnego programu, który byłaby w stanie przedstawić. Już wcześniej wsławiła się stwierdzeniem, że nie wie, czy Turcja powinna zostać przyjęta do Unii Europejskiej.

Kandydatka francuskich socjalistów w przyszłorocznych wyborach prezydenckich - Segolene Royal - została uznana w swoim kraju za jedna z najbardziej seksownych kobiet na świecie. W sondażu przeprowadzonym wśród panów, wyprzedziła m.in. sławną włoską aktorkę Monikę Belucci i wiele znanych... czytaj więcej

Wielu paryskich komentatorów zaczęło się zastanawiać, co liczy się bardziej: kobiece wdzięki czy spójna wizja przyszłości kraju i Unii. Jednocześnie przypominają, że w jednej z francuskich ankiet Royal została uznana za jedną z najbardziej seksownych kobiet świata.

Artykuł pochodzi z kategorii: Świat

RMF FM - newsroom