Carla Bruni już na porodówce

Środa, 19 października 2011 (16:10)

Pierwsza Dama Francji Carla Bruni jest już na oddziale położniczym paryskiej kliniki La Muette. Do szpitala przyjechał także prezydent Nicolas Sarkozy. To oznacza, że para prawdopodobnie jeszcze dziś powita na świecie swoje dziecko.

Personel odmawia udzielania jakichkolwiek informacji na temat Pierwszej Damy. Media twierdzą, że prezydencka para wynajęła całe najwyższe piętro kliniki. Biuro Sarkozy'ego zapowiedziało, że nie będzie żadnego oficjalnego komunikatu o narodzinach dziecka.

Narodzin pierwszego wspólnego dziecka prezydenckiej pary oczekiwano już na początku tego miesiąca; ojciec Sarkozy'ego ujawnił niemieckiej bulwarówce, że przewidywany termin rozwiązania to 3 października, choć potem zdementował te informacje.

Sarkozy ma już trzech synów z dwóch poprzednich małżeństw, Carla Bruni-Sarkozy - jednego syna z poprzedniego związku. Media nie zdołały się dowiedzieć, czy małżonka prezydenta spodziewa się chłopca, czy dziewczynki. Nicolas Sarkozy będzie pierwszym urzędującym prezydentem francuskim, który zostanie ojcem.

Le Figaro

Artykuł pochodzi z kategorii: Świat