Wybuch w domu jednorodzinnym pod Płockiem. Trzy osoby ranne

Poniedziałek, 13 listopada 2017 (14:47)
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 listopada 2017 (16:35)

Trzy osoby - a nie jak początkowo informowani cztery - zostały ranne w wybuchu w budynku jednorodzinnym w Słubicach koło Płocka na Mazowszu. Jako ciężki lekarze określają stan 80-letniej kobiety, która po eksplozji trafiła do szpitala. Poszkodowane zostało również 3-letnie dziecko oraz 63-letnia kobieta. Podczas wybuchu w budynku było również 8-miesięczne dziecko. Nic mu się nie stało.

Rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek powiedział, że w domu jednorodzinnym doszło prawdopodobnie - z nieustalonych na razie przyczyn - do wybuchu gazu w butli.

To był gaz butlowy. Co było przyczyną wybuchu, będzie to ustalane - podkreślił. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała 80-letnia kobieta, a także 63-letnia opiekunka dwójki dzieci. Starsze, w wieku 3 lat zostało także poszkodowane. Młodsze z dzieci, 8-miesięczne, nie ucierpiało. Zostało oddane pod opiekę babci - zapewnia rzecznik płockiej policji.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

Artykuł pochodzi z kategorii: Polska

Krzysztof Zasada