Wielkie pranie z RMF FM! Branża pralnicza potrzebuje pomocy

Piątek, 27 listopada 2020 (11:59)
Aktualizacja: Piątek, 27 listopada 2020 (13:26)

Wczoraj w Warszawie odbył się protest właścicieli pralni. Niestety - ich sytuacja jest tragiczna, a nie dostali żadnego wsparcia od Państwa. "Jeżeli nie ma wesel - nie ma garniturów. Jest mniej odzieży do prania" - wyznał właściciel pralni. RMF FM ogłasza Wielkie pranie! Dzisiaj i jutro oddajcie do prania świąteczny obrus, zimowy płaszcz, zasłony - pomóżmy tym, którzy naprawdę nas potrzebują. To co, możemy na was liczyć?

Wielkie pranie w RMF FM! Pomagamy pralniom!

Wielkie pranie z RMF FM! Branża pralnicza potrzebuje pomocy

Pomóż pralniom razem z RMF FM!

Niestety, pandemia koronawirusa trwa. Przez ostatnie dwa tygodnie centra handlowe były zamknięte, restauracje działają tylko w opcji na wynos. Wiele małych lokalnych firm,  przedsiębiorstw oraz rodzinnych biznesów traci płynność finansową.

Wczoraj w Warszawie odbył się strajk branży pralniczej. RMF FM porozmawiało z jednym z właścicieli pralni.

Protest właścicieli pralni /RMF FM

Cytat

Zamknięto nam staw, w którym były ryby. Jeżeli nie ma wesel - nie ma garniturów. Jeżeli jest Home office - nie ma garsonek. Jest mniej rzeczy odzieży do prania. (...) Branża nasza jest w bardzo skomplikowanej sytuacji
wyznał

RMF FM ogłasza wielkie pranie! Chowasz już przejściowy płaszcz - zanieść go wcześniej do prania. Twój świąteczny obrus się zakurzył? A może zasłony już nie są takie białe? Wesprzyj pralnie!

Słuchacze RMF FM - na was zawsze mogliśmy liczyć. Pomożecie i tym razem? Dzisiaj i jutro razem z nami wspierajcie pralnie! Zróbcie zdjęcie, jak zanosicie ubrania do pralni i wyślijcie je w wiadomości na Facebooku RMF FM albo na adres: redakcja@rmf.fm. 

Artykuł pochodzi z kategorii: Polska

Katarzyna Wójcik