Warszawa: Autobus miejski uderzył w latarnię. 14 pasażerów zostało rannych

Niedziela, 27 stycznia 2013 (21:03)

Na ulicy Jana Pawła II w Warszawie doszło do wypadku miejskiego autobusu linii 510. Kierowca prawdopodobnie zasłabł i pojazd uderzył w słup trakcyjny linii tramwajowej. Obrażenia odniosło czternastu pasażerów.

Tragiczny wypadek w centrum Wrocławia. Jedna osoba zginęła po tym, jak autobus linii numer 132 staranował przystanek na placu Jana Pawła II. Rannych zostało pięć osób. Ich życiu - na szczęście - nie zagraża niebezpieczeństwo. To pasażerowie, którzy czekali na przystanku oraz osoby jadące... czytaj więcej

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i ul. Grzybowskiej. Kierowca autobusu prawdopodobnie zasłabł za kierownicą, pojazd zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w latarnię - poinformował Andrzej Browarek z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

W wyniku uderzenia zostało rannych 14 pasażerów. Miejsce wypadku zabezpieczyli policjanci.

Autobus wjechał w przystanek we Wrocławiu

W grudniu informowaliśmy o tragicznym wypadku w centrum Wrocławia. Jedna osoba zginęła po tym, jak autobus linii numer 132 staranował przystanek na placu Jana Pawła II. Rannych zostało pięć osób. To pasażerowie, którzy czekali na przystanku oraz osoby jadące autobusem. Akcja ratunkowa trwała kilka godzin.

Artykuł pochodzi z kategorii: Polska

RMF FM/PAP