Trzy osoby zginęły w trzech wypadkach, do których doszło dziś rano na polskich drogach. Do zderzeń samochodów doszło na autostradzie A-4 w pobliżu Krapkowic (woj. opolskie), na krajowej „siódemce” w miejscowości Rychnowo (woj. warmińsko-mazurskie) i na drodze nr 11 w miejscowości Lotyń (woj. wielkopolskie).

Na autostradzie A-4 w pobliżu Krapkowic zderzyły się dwa samochody osobowe. Zginęła pasażerka jednego z pojazdów. Droga w stronę Katowic jest zablokowana – kierowcy jadący od Wrocławia muszą zjechać z trasy na węźle Dąbrówka, jechać dalej drogą krajową nr 45 i wrócić na autostradę na węźle Gogolin.

Do tragicznego wypadku doszło również w miejscowości Rychnowo (warmińsko-mazurskie) na drodze krajowej nr 7. W zderzeniu trzech samochodów zginęła jedna osoba, a sześć zostało rannych.

Z kolei jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne w w wypadku drogowym na drodze krajowej nr 11 w miejscowości Lotyń niedaleko Okonka (woj. wielkopolskie). Trasa po zderzeniu dwóch samochodów osobowych została zablokowana.