Światowe Dni Młodzieży. Zobacz, co Cię czeka 26 lipca!

Niedziela, 24 lipca 2016 (12:03)

26 lipca rozpoczną się oficjalnie Światowe Dni Młodzieży. Tego dnia pielgrzymi zgromadzą się na Mszy Otwarcia oraz na koncercie w ramach Festiwalu Młodych.

WYDARZENIE CENTRALNE: Msza otwarcia

17:30-19:30, Błonia krakowskie

WYDARZENIE TOWARZYSZĄCE: Festiwal Młodych

Błonia, 20:00-23:00
Kana (Ukraina) - koncert
Curtis Chapman (USA) - koncert
InSideOut (ZEA) - koncert
The Thirsting (USA) - koncert

Rynek Główny
10:30-12:30 Kolbe, Only Love Creates (Banuev, Argentyna) - musical
13:00-15:00 Bruckner’s Powerful Sixth Symphony (UVA-Orchestra, Holandia) - koncert
20:00-21:30 Joachim Mencel (Jazzowy Kraków, Polska) - kantata
21:45-23:00 Mary-Magdalen Relics (Frejeus-Toulon, Francja) - koncert

Rynek Podgórski
9:00-10:00 Silverbird Family (USA) - koncert
10:15-11:15 Ukraińska Mlodzież Dla Was (Teatr Tańca KWIECISTE GWIAZDY, Ukraina) - taniec
11:30-11:45 La Misericordia de Dios (Trio Caritas, Brazylia) - muzyka
12:00-13:00 Um jeito gaúcho de falar com Deus (ENTRE CÉUS E BASTOS, Brazylia) - musical
13:30-15:00 Encore Heureux ! (La Mennais Jeunesse, Francja) - musical
21:00-22:00 ANASTASIS (Polska) - koncert
22:15-23:00 - Masterplan (Dubaj) - koncert

Plac Wolnica
9:00-9:30 Kalejdoskop Muzyczny ŚDM (Promyki Krakowa, Polska) - koncert
9:40-10:00 Nomadelfia: un messaggio di fraternitŕ (Włochy) - taniec
10:15-11:15 Liverpool singing choir (Wielka Brytania) - teatr
11:15-12:45 KISI-God’s singing kids (Austria) - musical
13:00-15:00 Derangile (Francja) - teatr
20:00-20:30 CONFLIICTS AND RECONCILIATION (DIOCESE DE LA MARTINIQUE) - teatr
21:00-23:00 Jésus ma Joie (Liban) - koncert

Plac Szczepański
9:00-10:30 Zespół Chrześcijański NAZARET (Polska) - koncert
10:50-11:50 A los piés de Jesús (Yuli & Josh, Kolumbia) - koncert
12:10-13:40 Wzgórze Syjon (Polska) - koncert
14:00-15:00 Sofi Bend (Ukraina) - koncert
20:00-21:45 Communauté du Chemin Neuf (Międzynarodowy) - koncert
21:45-23:00 Seez (Francja) - teatr

Park Krowoderski
10:15-11:30 21 Gram (Polska) - koncert
13:00-13:40 Mistyczny Styl Życia, Polska - koncert
14:00-15:00 Krzagolec Gang (Polska) - koncert
20:00-21:30 Marianum Fulda (Niemcy) - koncert
22:00-23:00 ATak Dance Theatre, Słowacja - teatr

Plac Jana Nowaka Jeziorańskiego
9:00-10:30 SAL RADIOACTIVA (Meksyk) - koncert
11:00-12:00 Armia Dzieci (Polska) - koncert
13:30-15:00 Filocalia (Argentyna) - koncert
20:10-20:50 chór Fondacio - koncert
22:00-23:00 Risen (Polska) - koncert

Mały Rynek
9:00-9:30 Si tienes fé (Micaela Segovia Baldi, Argentyna) - taniec
9:45-11:00 “...po drodze i bezdrożach do Miłosiernego" (Pavel Helan, Czechy) - koncert
11:30-13:30 Three Clowns (Kolumbia) - teatr
14:00-15:00 Cornell and Ithaca College Catholic (USA) - koncert
20:00-23:00 TIFF THE INIGO FILM FESTIVAL (International) - film

Studium WF UJ
11:30-13:30 International Rock Gocpel Band (USA, Niemcy, Polska) - koncert
14:00-15:00 Monseńor Romero, un sendero de justicia (Fundacion Huellas, Salwador) - teatr
20:00-20:30 Miłosierny Ojciec (Jerycho, Polska) - teatr
20:30-21:30 Biskup Edward Dajczak (Polska) - spotkanie
21:30-23:00 Being The Face Of The Merciful Father (KASIH WORSHIP MINISTRY, Malezja) - koncert

Plac Marii Magdaleny
9:00-9:15 El Buen Samaritano (El Mimo Negro, Dominika) - teatr
9:30-10:15 PARTAGE SPIRITUEL A TRAVERS LA DANSE (ACEA TOGO, Togo) - taniec
11:30-12:00 "Pantomima dla Pielgrzyma"(Grupa warsztatowa Teatru Nikoli, Polska) - teatr
20:30-21-30 Georgia on the Moon (Polska) - koncert
21:40-22:00 Spektakl pantomimiczny "Droga do świętości"(Stowarzyszenie Sztuka na Scenie, Polska) - teatr
22:00-23:00 Tony Melendez (USA) - koncert

Bulwar Wołyński
11:00-12:00 Ablaze ( Zjednoczone Emiraty Arabskie) - koncert
12:30-13:30 Siente Los Latidos (Padre Damian, Hiszpania) - koncert
14:00-15:00 PROJEKT 888 (Polska) - teatr
20:15-21:00 Ladji Dialo - (Francja,Mali) - koncert
21:00-21:15 Témoignage IDF / Anuncio- świadectwo
21:45-23:00 Les Guetteurs (Francja) - koncert

Plac Centralny
20:00-23:00 Festiwal Emmanuel
(22:00-23:00)The Kinsky Famliy (Niemcy) - koncert

Mogiła
15:00-16:00 Christian Choir of Youth from Brno (Czechy) - koncert

Scena przy kościele św. Floriana
14:00-15:00 Paradise in the City Festival - adoracja
21:00-22:00 Królewstwo przyjdzie / Kingdom Come - adoracja
22:30-23:00 Melodia afrykańska - koncert

Wydział Inżynierii Materiałów i Ceramiki, AGH pawilon B8, ul. Mickiewicza 30
9:00-13:00 Archipelag Skarbów projekt Instytutu Profilaktyki Zintegrowanej, Love and Sexuality How to Guide Youth Towards a Happy Marriage and Family These Days (Polska) - warsztat
13:00-14:00 dr hab: inż: P: Faliszewski, Algorytmiczna teoria wyborów (Polska) - wykład
20:00-21:00 Opolskie Centrum Troski o Płodność, W trosce o płodność: Model Creighton (Polska)

Wydział Zarządzania, AGH pawilon D14, ul. Gramatyka 10
19:30-22:00 Towards in Faith (Dominikana) - spotkanie

Więcej szczegółów na stacja7.pl

Artykuł pochodzi z kategorii: Raport: Światowe Dni Młodzieży w Krakowie