Strzelanina w Inowrocławiu. 2 policjanci są ranni

Wtorek, 26 września 2017 (20:52)
Aktualizacja: Wtorek, 26 września 2017 (22:57)

2 policjanci zostali ranni w strzelaninie, do której doszło w Inowrocławiu - dowiedzieli się reporterzy RMF FM. Doszło tam do wymiany ognia między funkcjonariuszami CBŚP i groźnym przestępcą.

Do strzelaniny doszło ok. godz. 20 na osiedlu Toruńskim przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie. Jak dowiedzieli się nieoficjalnie reporterzy RMF FM,  funkcjonariusze CBŚP podjęli próbę zatrzymania mężczyzny, który w lutym strzelał do policjantów w Warszawie. Świadkowie mówią, że padło co najmniej kilkanaście strzałów. Ranny przestępca w kajdankach czekał na przyjazd karetki.

Teren zabezpieczają policyjne radiowozy. Miejsce strzelaniny jest odgrodzone. 

Ranni policjanci trafili do szpitala. Na miejscu jest prokurator, komendant wojewódzki policji z Bydgoszczy i policyjny Wydział Kontroli.Z kolegą szliśmy koło sklepu spożywczego na naszej ulicy i usłyszeliśmy huki. Patrzymy - ktoś leży ranny, obok pistolet. Między blokami było dwóch postrzelonych policjantów - relacjonował w rozmowie z RMF FM pan Maciej, który był na miejscu zdarzenia. Całe osiedle jest ogrodzone taśmą policyjną, policja szuka łusek - dodał. 

Służby na miejscu strzelaniny w Inowrocławiu /Gorąca Linia RMF FM


Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(MN)

Artykuł pochodzi z kategorii: Polska

Grzegorz Kwolek