Poszukiwania 12-letniego Jonathana. Policja dostała kilkanaście sygnałów

Piątek, 19 maja 2017 (10:30)

Stołeczni policjanci poszukujący 12-letniego chłopca z warszawskiego Ursynowa otrzymali już kilkanaście sygnałów w tej sprawie. Jonathan we wtorek po południu wyszedł z domu i dotąd nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Policja weryfikuje telefoniczne sygnały dotyczące 12-latka. Trwa analiza zapisu z kamer monitoringu obejmujących okolice jego domu. Policjanci są też w kontakcie z jego rodzicami, kolegami, a także szkołą. Sprawdzane są wszystkie miejsca, gdzie chłopiec mógłby przebywać - wiadomo, że interesuje się piłką nożną. 

Z relacji rodziców wynika, że syn nie był z nimi w konflikcie, był tez lubiany przez rówieśników. 

12-latek ma 160 cm wzrostu, jest tęgiej budowy ciała, ma ciemne oczy i ciemnobrązowe włosy. Nie posiada znaków szczególnych.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu chłopca proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Ursynów przy ul. Janowskiego 7,  tel. 22 601 68 78 lub 22 603 15 71, najbliższą jednostką Policji lub całodobowymi numerami 112 i 997. Informacje można również przekazywać na adres oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(mn)

Artykuł pochodzi z kategorii: Polska

Krzysztof Zasada