PKP zawiezie fanów piłki nożnej na mundial

Piątek, 17 marca 2006 (17:39)

Polscy fani piłki nożnej już odliczają dni do rozpoczęcia mundialu. PKP InterCity przygotowało dla szczęśliwców, którzy wylosowali bilety na mecze, specjalną ofertę przewozową.

Na każdy mecz, w którym zagrają Polacy, InterCity przygotuje po 5 dodatkowych składów. Na razie znane są terminy trzech takich spotkań. Wszyscy mają jednak nadzieję, że będzie ich więcej. Podróżować będzie można na różne sposoby. W wagonach z miejscami do siedzenia za bilet w obie strony zapłacimy 400 zł, w kuszetce 550 zł. Będzie można kupić nawet bilet w wagonie pojedynczym, czyli sypialnym. To będzie bilet najdroższy, ale też taką ofertę przewidzieliśmy – mówi Anna Rosiek z PKP InterCity.

Piłkarski mundial w Niemczech zobaczymy w publicznej telewizji i prywatnym Polsacie. Wszystkie spotkania zostaną pokazane w kanałach otwartych; każda stacja transmitować będzie po 32 spotkania. czytaj więcej

Do mundialowych pociągów będzie można wsiąść w Warszawie, Kutnie, Koninie i Poznaniu. Chętni już teraz mogą wysyłać maile z prośbą o rezerwację. Adres znajdziecie na stronie przewoźnika.

Artykuł pochodzi z kategorii: Polska

RMF FM - newsroom