Obława w Nysie. Znamy okoliczności

Sobota, 6 grudnia 2014 (08:44)
Aktualizacja: Sobota, 6 grudnia 2014 (09:52)

W szpitalu w Nysie na Opolszczyźnie przebywa 22-latek, postrzelony w nocy podczas policyjnej interwencji. Po godzinie 23:00 tamtejsza policja zarządziła blokadę dróg po tym, jak jeden z legitymowanych mężczyzn próbował przejechać funkcjonariusza. To wtedy padły strzały. Informację o nocnej obławie dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Około godziny 23:00 na jednej z ulic Nysy policjanci legitymowali grupę osób. W pewnym momencie jedna z nich wsiadła do stojącego obok samochodu i próbowała przejechać interweniującego policjanta.

Wtedy funkcjonariusz oddał strzały w kierunku samochodu.

Kierowca uciekł, a policjanci powiadomili o wszystkim dyżurnego, który zarządził blokadę dróg wyjazdowych z miasta. Informację o tym, że policjanci z Nysy poszukują audi i osoby nim kierującej, dostały wszystkie jednostki policji - relacjonował nam nocne wydarzenia komisarz Hubert Adamek z opolskiej policji.

Adamek ujawnił także, że około 1:30 w nocy policja dostała informację, że osoba, która może mieć związek z tą sprawą, jest w szpitalu w Nysie. Wiadomo już, że to 22-letni mężczyzna. Jego ojciec twierdzi, że syn został postrzelony przez policjanta.

Stan rannego lekarze oceniają jako ciężki. Mogę potwierdzić, że 22-letni mieszkaniec Nysy, który kierował audi, trafił do szpitala. Wymagał operacji - powiedział nam Adamek.

Postrzelony 22-latek jest w stanie ciężkim (TVN24/x-news)

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(j.)

 

Artykuł pochodzi z kategorii: Polska