Makabryczne morderstwo w Mirowie na Mazowszu. Zarzut dla właściciela posesji

Czwartek, 26 października 2017 (13:27)

61-letni Aleksander M. usłyszał zarzut zabójstwa młodego mężczyzny w Mirowie Starym koło Szydłowca na Mazowszu. Ciało 22-letniego Krystiana O. policjanci znaleźli zakopane na posesji podejrzanego. Zamordowany mężczyzna miał na głowie założony foliowy worek.

Podejrzany Aleksander M. przyznał się do postawionego zarzutu, złożył też wyjaśnienia. Prokuratura nie chce ujawniać żadnych szczegółów. Mówi tylko, że ta wersja będzie jeszcze weryfikowana.

Wiadomo, że 22-latek, miał wiele ran zadanych najpewniej nożem w okolice głowy i szyi. Znał się z podejrzanym - mieszkali w tej samej miejscowości.

Pozostałe trzy osoby zatrzymane w tej sprawie po przesłuchaniu mają status świadka, natomiast śledczy szykują już wniosek o areszt dla podejrzanego. Jeszcze dziś ma trafić do sądu.

22-letni Krystian O. został prawdopodobnie zabity w domu stojącym na posesji, na której odnaleziono jego ciało. Jak nieoficjalnie dowiedzieli się dziennikarze RMF FM, w budynku na ścianach widać było ślady krwi. Policjanci zabezpieczyli zakrwawiony młotek.

22-latek, którego ciało zakopano, na głowie miał foliowy worek.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(j.)


 

Artykuł pochodzi z kategorii: Polska

Krzysztof Zasada