Policjanci patrolowali drogi wyjazdowe z miast i trasy krajowe w związku z wyjazdami na długi weekend majowy. Kontrolowana była nie tylko prędkość, ale też liczba pasażerów w pojeździe i sposób przewożenia dzieci. Ogromne korki czekały na kierowców na Opolszczyźnie. Na autostradzie A4 doszło do tragicznego wypadku, zablokowane były pasy w kierunku Katowic. Zobaczcie zapis naszej relacji na żywo!

Aby odświeżyć stronę lub włącz automatyczne odświeżanie :

20:47

Korki w Zachodniopomorskiem już się rozładowały. Jeśli ktoś nad morze jedzie wieczorem, nie powinien napotkać żadnych utrudnień. Może poza remontami - te odbywają się na "10" w Mirosławcu i na "6" między Karlinem a Koszalinem. W sobotę drogowcy powinni skończyć pracę. Nie odpuści za to drogówka. Spodziewajcie się kontroli prędkości i więcej niż zwykle patroli, także tych w nieoznakowanych radiowozach.

20:25

Wypadek w Krakowie na skrzyżowaniu Alei Słowackiego z ul. Czarnowiejską; zderzenie dwóch samochodów;

19:55

Wypadek na A4 (3 km od węzła w Szarowie, kierunek Tarnów). Obecnie korek ma już około 3 km długości, na autostradzie prowadzą działania służby ratunkowe. Ruch nie został wstrzymany, ale odbywa się bardzo powoli.

19:30

Na drogach prowadzących do turystycznych miejscowości, na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, widać wzmożony ruch, ale utrudnień nie ma. Wiecej samochodów porusza się krajową 63 Zambrów-Łomża-Pisz, i 16 z Olsztyna do Mikołajek. 

Utrudnienia także związane z budową S7 - tam lepiej zdjąć nogę z gazu. 

19:22

Ruch wahadłowy na drodze krajowej nr 94 w miejscowości Jasień. To trasa pomiędzy Krakowem a Tarnowem. Tam zderzyła się osobówka z ciężarówką.

Trudna sytuacja w Balicach. Przed i za bramkami autostradowymi - korek. Nieco luźniej już na zakopiance - do stolicy Tatr dojedziecie bez większych problemów

18:45

Uwaga kierowcy w Małopolsce. Zablokowana jest droga krajowa numer 94 w Jasieniu, między Tarnowem a Krakowem. W zderzeniu samochodu osobowego z motocyklem ranna została tam jedna osoba.

18:15

Dwa samochody osobowe zderzyły się na krajowej "1" między Piotrkowem Trybunalskim a Kamieńskiem w Wygodzie. Trasa jest zablokowana.

18:12

Wypadek na A4 na wysokości Chorzowa. Dachował tam samochód osobowy. Dwie osoby zostały ranne. Zablokowane są dwa pasy w stronę Krakowa.

18:00

Od 19:00 utrudnienia w Łodzi - ostrzega reporterka RMF FM Agnieszka Wyderka. Powodem jest sztafeta biegaczy w ramach akcji charytatywnej. Zawodnicy wyruszą o 19:15 z ulicy Pabianickiej, potem będą poruszać się ulicami Piotrkowską, Nowomiejską, Zgierską, Wojska Polskiego, a później Aleją Palki oraz ulicą Strykowską.

17:41

Utrudnienia na DK62 Wyszogród - Zakroczym na Mazowszu. W Chmielewie samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Droga jest  zablokowana.

17:30

2 samochody osobowe zderzyły się na autostradzie A4 między Legnicą a Wrocławiem w Pietrzykowicach. Zablokowany jest lewy pas w kierunku Wrocławia.

17:04

Zablokowana jest DK11 między Koszalinem a Słupskiem. W Sianowie zderzyły się dwa samochody osobowe, jedna osoba jest ranna. Wyznaczono objazd trasami lokalnymi.

16:34

W Warmińsko-Mazurskiem kierowcy zwolnić muszą na krajowej "7" przed Ostródą. W związku z budową drogi ekspresowej zmieniona jest tam organizacja ruchu, jest sporo ograniczeń prędkości. Podobnie sytuacja wygląda na DK51 między Olsztynem a Olsztynkiem - informuje reporter RMF FM Piotr Bułakowski.

16:30

Korki na A4 przed bramkami w Balicach - od strony Katowic - informuje reporter RMF FM Paweł Pawłowski.

16:26

O wypadku na krajowej "44" w Bieruniu informujecie nas na Gorącą Linię RMF FM.

16:04

Pięć samochodów zderzyło się na ulicy Chorzowskiej w Katowicach. W okolicach centrum handlowego zablokowany jest lewy pas w kierunku Chorzowa - informuje reporterka RMF FM Anna Kropaczek.

16:00

Trzy osoby, w tym dwóch policjantów, zostało rannych po tym jak radiowóz dachował na rondzie Grunwaldzkim w Bydgoszczy. Rondo jest zablokowane - informuje reporter RMF FM.

15:52

Zakorkowana obwodnica Krakowa - od Balic do węzła zakopiańskiego - na lewym pasie miedzy zjazdem na Skawinę a zjazdem na Chyżne - stoją uszkodzone po stłuczce pojazdy.

15:50

Duże korki po obu stronach Siewierzu na DK nr 1 spowodowane remontami .

15:46


Korki na obwodnicy Poznania - duże zatory tworzą się  pomiędzy zjazdami Komorniki a Luboń

15:45

Utrudnienia czekają kierowców podróżujących na trasie Toruń-Brodnica na DK nr 15.

15:40

W Mysłowicach (woj. śląskie) zderzyły się 3 samochody. Zablokowany jest Most Niepodległości. Korki tworzą się od strony Jaworzna.

15:35

Przed Zieloną Górą samochód osobowy zderzyła się z tirem. Utrudnień możecie spodziewać się na trasie S3 od strony Polkowic. Droga jest tam zamknięta w obu kierunkach.

15:30

Kierowcy alarmują o wypadku na DK 44 w Bieruniu. Zablokowana jest trasa prowadząca w stronę województwa małopolskiego. Tworzą się ogromne korki.

15:25

Informujecie o zderzeniu 5 pojazdów na DTŚ w Katowicach na wysokości Centrum Handlowego Silesia.

15:20

Oblężenie na DK nr 61 w Pułtusku. Korki tworzą się z powodu dużego natężenia ruchu w kierunku Warmii i Mazur.

15:10

Utrudnienia na S8,  na odcinku Rawa Mazowiecka - Tomaszów Mazowiecki, w miejscowości Podlas (woj. łódzkie) samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne. Zablokowany jest prawy i awaryjny pas ruchu w kierunku Warszawy.

15:00

Utrudnienia na DK nr 12, na odcinku Głogów - Przemków. W miejscowości Radwanice (woj.dolnośląskie) doszło do zderzenia 2 samochodów osobowych. Droga w tym miejscu jest zablokowana.

14:52

Korki tworzą się na obwodnicy Trójmiasta.

14:50

Trasa Dębica-Mielec w okolicy miejscowości Zawada (woj. podkarpackie) - po zderzeniu 3 pojazdów tworzą się ogromne korki.

14:46

W Łodzi utrudnienia na ul. Strykowskiej w stronę wyjazdu na autostradę. Korki mają kilka kilometrów długości.

14:45

Informujecie nas o utrudnieniach na obwodnicy Poznania w kierunku Warszawy. Z powodu remontów korki tworzą się w okolicach zjazdu na Katowice.

14:40

Kierowcy z Pruszcza Gdańskiego informują nas o korkach na drodze ekspresowej S7 w kierunku Warszawy.

14:20

O ogromnych korkach alarmują nas kierowcy w Szczecinku (woj. zachodniopomorskie). Utrudnienia na trasie w stronę Koszalina spowodowane są pracami drogowców.

14:10

Utrudnienia na DK 11 na trasie Antonin-Przygodzice w Wielkopolsce. Po zderzeniu samochodów osobowych tworzą się ogromne korki.

14:00

Ruch wahadłowy czeka na kierowców na DK nr 17 na odcinku Piaski-Krasnystaw. W miejscowości Fajsławice  zderzyły się 2 samochody osobowe, 1 osoba jest ranna.
Policja wyznaczyła objazdy drogami lokalnymi.

13:50

Ogromne korki w Warszawie na Alei Prymasa Tysiąclecia, od Alei Jerozolimskich do Górczewskiej - zderzyły się tam 3 samochody. 2 osoby trafiły do szpitala.

13:40

Utrudnienia na DK nr 28 na odcinku Rabka Zdrój-Wadowice (woj. małopolskie). W Jaroszowicach doszło do zderzenia 2 samochodów osobowych. Ranne są 2 osoby. Ruch odbywa się tam wahadłowo.

13:25

Nadal zakorkowana jest autostrada A4 po śmiertelnym wypadku w okolicach Opola. Korki mają nawet kilkanaście kilometrów - alarmują kierowcy dzwoniąc na Gorącą Linię RMF FM.

13:10

Korki na DK nr 75 na trasie Brzesko-Nowy Sącz w okolicach Czchowa (woj. małopolskie). 2 samochody osobowe zderzyły się z autobusem. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

12:50

Zablokowana DK nr 19 na odcinku Domaradz-Miejsce Piastowe (woj. podkarpackie). Doszło tam do pożaru ciężarówki przewożącej drób.