Los ministra Grada w rękach premiera

Niedziela, 6 września 2009 (07:55)

Na początku przyszłego tygodnia Donald Tusk zdecyduje co dalej z Aleksandrem Gradem. Minister skarbu miał sfinalizować sprawę polskich stoczni. Inwestorzy z Kataru z transakcji się jednak wycofali. Teraz kolejny już raz o losie polskich zakładów zdecyduje Komisja Europejska.

Mając do wyboru podniesienie podatków, albo zwiększenie deficytu, wybraliśmy to drugie - mówi Paweł Graś, gość Przesłuchania. Rzecznik rządu mówi również, że wydatki MON budzą pewne wątpliwości: Gdy zdarzają się tragedie wtedy wszyscy, łącznie z premierem, zadajemy sobie pytanie, czy te ciężkie... czytaj więcej

Zobaczymy. Jak powiedziałem, ostateczna decyzja we wtorek po Radzie Ministrów - powiedział w sobotnim Przesłuchaniu rzecznik rządu Paweł Graś.

Dymisji Grada domaga sie opozycja, która przypomina, że to sam Tusk zapowiadał pożegnanie z ministrem jeżeli do końca sierpnia nie wpłyną pieniądze na stocznie.

Jeśli zostanie na stanowisku, to ktoś inny powinien podać się do dymisji, czyli Donald Tusk. Pytanie, czy on jest premierem czy iluzjonistą, takim polskim Copperfieldem - mówi Krzysztof Putra z Prawa i Sprawiedliwości.

Artykuł pochodzi z kategorii: Polska

RMF FM - newsroom