Katowice: Pobiły nastolatkę na przystanku. Szuka ich policja

Sobota, 6 stycznia 2018 (11:36)

Policjanci z Katowic prowadzą poszukiwania trzech młodych kobiet w związku z pobiciem nastolatki na przystanku autobusowym. Opublikowali ich wizerunki i proszą o pomoc wszystkich, którzy je rozpoznają.

Jak podaje katowicka policja, pobicie miało miejsce 29 września 2017 r. na przystanku autobusowym "Józefowiec Ściegiennego 1" przy ul. Ściegiennego w Katowicach. Wizerunki poszukiwanych młodych kobiet utrwaliły kamery z pobliskiego lokalu, który wcześniej odwiedziły.

Pobita nastolatka to mieszkanka Siemianowic Śląskich. Policja nie podaje, jak poważnych obrażeń doznała. Nie informuje też szerzej o okolicznościach samej napaści. 

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości kobiet widocznych na zdjęciach lub były świadkami tego zdarzenia, proszone są o kontakt z  policjantami z Komisariatu Policji II w Katowicach pod numerem całodobowo  tel. 32 200 36 50, 32 200 36 87 lub 112, email: kp2@katowice.ka.policja.gov.pl. 

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(mn)

Artykuł pochodzi z kategorii: Polska