Egzamin ósmoklasisty: Przykładowy arkusz zadań z matematyki

Poniedziałek, 23 listopada 2020 (11:54)

Razem z "Dziennikiem Gazetą Prawną" kolejny już raz pomagamy ósmoklasistom w przygotowaniu do czekającego ich egzaminu. Już we wtorek w "Dzienniku Gazecie Prawnej" znajdziecie przykładowy arkusz zadań z matematyki. Inny zestaw z tego przedmiotu publikujemy w tym artykule.

Egzamin ósmoklasisty: Najważniejsze daty

Zgodnie z harmonogramem opublikowanym przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, egzamin ósmoklasisty odbędzie się w tym roku szkolnym w dniach 25-27 maja 2021 r. 

25 maja uczniowie sprawdzą swoją wiedzę z języka polskiego. Dzień później zmierzą się z zadaniami z matematyki. Na koniec czeka ich test z języka obcego nowożytnego. 

Egzamin ósmoklasisty w terminie dodatkowym ma się odbyć w dniach 16-18 czerwca 2021 r. 

Egzamin ósmoklasisty: Kiedy zostaną ogłoszone wyniki?

Według informacji podanych przez CKE, wyniki egzaminu ósmoklasisty mają zostać ogłoszone 2 lipca 2021 r. 

Już teraz chcemy pomóc ósmoklasistom w dobrym przygotowaniu się do czekających ich testów. Dlatego w poniedziałek w "Dzienniku Gazecie Prawnej" opublikowany został przykładowy arkusz z języka polskiego. We wtorek opublikowany zostanie zestaw z matematyki, a w środę - z języka angielskiego. Inne zestawy z tych przedmiotów sukcesywnie publikujemy na RMF24.pl. Chcecie już teraz sprawdzić swoją wiedzę matematyczną? Skorzystajcie z zadań opublikowanych poniżej. 

Egzamin ósmoklasisty: Matematyka, przykładowy arkusz egzaminacyjnyArtykuł pochodzi z kategorii: Polska

Maciej Nycz