Ataki na kobiety w Nowym Tomyślu. Zarzuty i areszt dla 18-latka

Piątek, 18 czerwca (18:15)

Na trzy miesiące aresztowany został 18-latek z Nowego Tomyśla, który został zatrzymany wczoraj po policyjnej obławie. Mężczyzna zaatakował dwie kobiety. Usłyszał zarzut zgwałcenia i doprowadzenia do innej czynności seksualnej. Nie był wcześniej karany. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Sprawca działał w biały dzień. W środę około południa policjanci odebrali telefon dotyczący ataku na młodą kobietę na tle seksualnym. Do zdarzenia doszło na jednej z ulic Nowego Tomyśla. 

Dwie godziny później, kiedy trwała już policyjna obława - 18-latek zaatakował po raz drugi, w rejonie Parku im. Feliksa Szołdrskiego.

Podejrzanego udało się namierzyć m.in. dzięki miejskiemu monitoringowi. Zatrzymali go policjanci na motocyklach, którzy zauważyli go przy jednym z marketów. 

18-letni mieszkaniec powiatu nowotomyskiego usłyszał zarzuty dotyczące przestępstwa zgwałcenia i doprowadzenia do innej czynności seksualnej. Nie był wcześniej karany. Grozi mu do 12 lat więzienia. Policja nie wyklucza, że poszkodowanych kobiet może być więcej. 

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

Artykuł pochodzi z kategorii: Polska

Maciej Nycz

Mateusz Chłystun