David Beckham wystąpił w meczu AC Milan z Genoą w lidze włoskiej. Angielski pomocnik został wypożyczony z Los Angeles Galaxy. Milan wygrał 5-2 i powrócił na pozycję wicelidera Serie A.

To kolejny powrót Beckhama do drużyny Milanu. Także rok temu, kiedy amerykańska MLS skończyła sezon, Anglik przeniósł się do Włoch. Wczoraj Beckham pojawił się w podstawowym składzie Milanu. Został owacyjnie powitany przez kibiców na San Siro. Grał dobrze, choć nie zdobył bramki. W 76 minucie zmienił go Marek Jankulovski.

Początek meczu nie był szczęśliwy dla Milanu. Ronaldinho nie wykorzystał rzutu karnego, a goście po trafieniu Giuseppe Sculli wyszli na prowadzenie. Potem jednak dominowali gospodarze. Ronaldinho wykorzystał kolejną jedenastkę, dwie bramki zdobył Boriello i ostatecznie Milan wygrał 5-2.

Dzięki zwycięstwu wrócił na pozycję wicelidera Serie A, którą przez moment zajmował Juventus. Piłkarze z Turynu pokonali na wyjeździe Parmę 2-1. W tabli są na trzecim miejscu, a prowadzi Inter, który skromnie 1-0 pokonał Chievo.

Po raz pierwszy po ponad dwuletniej przerwie w Serie A zagrał Luca Toni. Włoski napastnik został wypożyczony przez Romę z Bayernu Monachium. W meczu z Cagliari zagrał tylko przez dziesięć minut, a Roma zremisowała 2-2.