Jeśli chcesz kupić prezenty świąteczne przez internet, to musisz się spieszyć. W ten weekend czeka nas bowiem boom zakupowy, tak przewidują właściciele sklepów internetowych i portali aukcyjnych. Zamówień będzie wyjątkowo dużo, a poczta nie zawsze może zdążyć na czas.

Jak więc kupować prezenty przez internet, żeby dotarły przed Wigilią? Na pewno jak najszybciej bo sklepy, jak i poczty będą miały teraz ręce pełne roboty. Już teraz sortownia poczty polskiej w Warszawie dziennie przerabia dwa miliony listów i 40 tysięcy paczek, a będzie tego jeszcze więcej. Poza tym, im bliżej świąt, tym lepiej dopłacić i skorzystać z usług kuriera, to pewniejsza forma dostawy.

W tym roku pojawiło się też wyjątkowo dużo form dostawy. Można zamawiać prezenty na pocztę - gdzie trzeba spodziewać się kolejek, ale także do paczkomatów, czy nawet do kiosków.

Trzeba też pamiętać, że w grudniu czas dostawy będzie zależał także od produktu, który zamawiamy. Te najpopularniejsze jak zabawki i kosmetyki mogą docierać do nas wyjątkowo długo.