Tegoroczne ferie są inne…ale to nie znaczy, że mają być nudne! Wspólne przygotowywanie posiłków potrafi dostarczyć wiele radości. Odkryjcie w sobie talenty kulinarne i spędźcie wspólnie ze sobą czas. W sieci znajdziecie mnóstwo ciekawych przepisów, które na pewno Was zainspirują. Przed przystąpieniem do pichcenia, warto dokonać przeglądu wyposażenia kuchennego. Jeśli brakuje Ci jakiegoś urządzenia lub po prostu chcesz wymienić je na nowe, spójrz na nasze propozycje. W jaki sprzęt warto zainwestować?

Wypiekacze do chleb i bułek

Własnej produkcji chleb i bułki smakują najlepiej! Takie wypieki są zdrowe i nie zawierają chemicznych dodatków, jak na przykład spulchniacze. Urządzenia umożliwiają pieczenie różnych rodzajów ciast, dlatego możesz do woli eksperymentować i próbować nowych przepisów. 

Tradycyjny wypiek chleba w piecu jest bardzo czasochłonny, a mając takie urządzenie zaoszczędzisz bardzo dużo czasu i niepotrzebnych nerwów. Zamiast iść rano po pieczywo, przygotuj je wspólnie z rodziną. Na pewno wyjdzie Wam to na zdrowie i nie zabraknie uśmiechów na twarzach. 

Wiele wypiekaczy oferuje dodatkowe funkcje, jak na przykład robienie dżemu. Własny chleb, własna konfitura - to musi być pyszne, prawda?

Multicooker - co to takiego?

Przyrządzanie wykwintnych posiłków nie musi być czasochłonne i trudne. Multicooker przygotuje każdy posiłek za Ciebie. Usmaży, upiecze, ugotuje. Wystarczy tylko wcisnąć guzik. Urządzenia te kosztują od 100 do kilkuset złotych. Wybierając urządzenia warto zwrócić uwagę przede wszystkim na jego moc oraz pojemność misy do przygotowywania posiłków.

A może grill w środku zimy?

Grille elektryczne nie tylko umożliwiają grillowanie w domu, ale również pozwalają przygotować żywność zdrowo i pożywnie. Mięso przygotowane na ruszcie jest zdrowsze, niż smażone. Możesz grillować dosłownie wszystko - również warzywa! Zorganizowanie domowego barbeque podczas seansu filmowego to świetny sposób na spędzenie zimowego wieczoru.

Serowe founde dla urozmaicenia

Lubicie founde? A może nigdy nie próbowaliście? Zaproś domowników na pyszną, serową przekąskę. Zestaw do founde można kupić już za około 100 zł. W roztopionym serze możesz moczyć chipsy, paluszki lub nuggetsy. To świetny przysmak na wieczór.

A co do kolacji?

Najlepiej jakieś familijne kino! Aby nie liczyć na program telewizyjny, wybierz coś z biblioteki Netflixa lub innej aplikacji VOD. W naszej ofercie znajdują się e-kody, dzięki którym doładujesz swoje konto na wybranych portalach.