Włodarczyk, Gawęda, Trojanowska - jak wyglądała ich pierwsza randka?

Wtorek, 14 lutego 2017 (16:07)

Pierwsza randka w górach lub w kinie - sposobów na tę chwilę jest wiele. Zapytaliśmy znanych i lubianych o to, czy pamiętają pierwsze spotkanie, które miało przybliżyć ich do miłości. Jak się okazało, część z nich swoją pierwszą randkę miała już w szkole podstawowej.

Nietypowa randka w górach

Dawne czasy, wszystko skończyło się... Z powodu zauroczenia jechałem całą noc do Nowego Sącza - mówi w rozmowie z Agnieszką Wyderką Paweł Rurak-Sokal. Tam w Nowym Sączu był ostatni autobus, a ja miałem dwa arbuzy, wielkie, niekrojone - dodał. Co się z nimi stało? Postanowił razem z nimi, w imię miłości, pokonać pieszo 20 km przez góry. Lider "Blue Cafe" wspomina też randkę, podczas której wynajął całą salę kinową, żeby uniknąć "chrupania, chrumkania i spóźniania" innych widzów. Poznajcie te historie!

Nietypowa randka w górach

To nie ja podrywałem

Z racji tego, że bardzo szybko zacząłem swoją przygodę ze sceną, to nie ja podrywałem kogoś, tylko ja byłem podrywany - mówi w rozmowie z Piotrem Bułakowskim basista zespołu Enej, Mirosław "Mynio" Ortyński. A pierwsza randka? Za czasów przedszkolnych - uśmiecha się Mynio. Zobaczcie!

Mirosław "Mynio" Ortyński, basista zespołu Enej opowiada naszemu reporterowi Piotrowi Bułakowskiemu o swoich pierwszych randkach. /Piotr Bułakowski, RMF FM

Pierwsza, niezapomniana randka w podstawówce

Miałam wtedy 13 lat, to były czasy podstawówki i w mojej klasie było dwóch chłopaków, którzy mi się podobali. Nie potrafiłam wybrać, więc umówiłam się z nimi razem, w trójkę - mówi Dominika Gawęda. Zaczęłam zastawiać się, który z nich pierwszy odpadnie - dodaje. Kogo wybrała? Musicie tego posłuchać!

Pierwsza, niezapomniana randka w podstawówce

Walentynki w USA

Jan Kałucki o pierwszą randkę zapytał także rekordzistkę świata w rzucie młotem Anitę Włodarczyk. Jeszcze w szkole średniej. Było wesoło - mówi. Zaznacza jednak, że od kilku lat Walentynki spędza w Stanach Zjednoczonych. Co tam robi?

Walentynki w USA

Randka na sportowo

Pierwsza randka Oktawii Nowackiej, mistrzyni olimpijskiej z Rio de Janeiro w pięcioboju nowoczesnym, była dokładnie 8 lat temu. I jak się okazało, jej wybranek jest przy niej po dziś dzień. Gdzie się spotkali?

Randka na sportowo

Wybrał salon gier

Pierwszą randkę pamięta każdy, jednak pierwszą nieudaną randkę zazwyczaj staramy się zapomnieć. Czasem jednak wiąże się z nią zabawna historia. Opowiada o niej Michał Kincel z kabaretu SMILE w rozmowie z Krzysztofem Kotem. Jak mówi, to było 20 lat temu. Do kin wchodził wówczas Titanic.

Wybrał salon gier

Przypominał Seweryna Krajewskiego

Na pierwszej randce byłam z nieśmiałym kolegą, gdy miałam 12 lat. On przypominał wyglądem Seweryna Krajewskiego. Chyba odważył się złapać mnie za rękę! - wspomina w rozmowie z Michałem Dobrołowiczem piosenkarka i aktorka Izabela Trojanowska. Posłuchajcie, co się wydarzyło!

Przypominał Seweryna Krajewskiego

(łł)

Artykuł pochodzi z kategorii: Ciekawostki