Jeśli chcesz podarować sobie lub swoim bliskim wyjątkowy, nietuzinkowy prezent z okazji świąt Bożego Narodzenia, marka Quiosque, we współpracy z Focus Hotels, ma dla Ciebie świetną wiadomość. Jest nią unikatowa akcja promocyjna, dzięki której wszystkie Twoje problemy znikną w jednym momencie. Przygotuj się na niespodziankę, dzięki której Twoje tegoroczne święta będą wyjątkowe i niezapomniane. Współpraca marki Quiosque z Focus Hotels to nie przypadek, bo firmy te już wcześniej podejmowały wyjątkowe, innowacyjne działania, ku uciesze swoich klientów. W kwietniu butiki Quiosque niespodziewanie pojawiły się w hotelowych restauracjach po tym, jak działalność galerii handlowych została w znacznym stopniu ograniczona. Tegoroczna, nowa, świąteczna akcja to jednak przełom, dzięki któremu Ty lub bliska Ci osoba spędzicie niezapomniany czas.

Świąteczna akcja Quiosque i Focus Hotels

Sklep z modą damską Quiosque przygotował dla wszystkich swoich klientek i klientów vouchery, a każdy z nich ma wartość dokładnie 300 zł. Przeznaczyć je można na niezapomniany pobyt w hotelach z sieci Focus Hotels, które znane są z wysokiego standardu, świetnej obsługi oraz zapewniania wszystkich udogodnień, które niezbędne są do relaksu gości. 

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w świątecznej akcji tych dwóch marek? Wystarczy jedynie między 10 a 31 grudnia zrobić zakupy w sklepie stacjonarnym lub internetowym firmy Quiosque. Nagroda, czyli wyjątkowy voucher, przyznawana jest każdej osobie, która wyda przynajmniej 400 zł. 

Kiedy można zrealizować bonus od Quiosque?

Voucher na pobyt w luksusowym hotelu może być doskonałym prezentem zarówno dla Ciebie, jak i kogoś z Twoich bliskich. Co więcej, z promocji skorzystać można między 27.12.2021 a 31.03.2022 roku, co daje ogromne możliwości. W obiekcie Focus Hotels możesz bowiem zarówno powitać Nowy Rok, jak i np. spędzić jeden z pierwszych weekendów 2022 roku. 

Warto przypomnieć, że hotele te rozsiane są po całej Polsce. Znaleźć je można w 13 lokalizacjach, wśród których nie mogło zabraknąć szczególnie lubianych przez Polaków miast, takich jak Sopot, Gdańsk czy Poznań. Może więc być to nawet świetny pomysł na spędzenie oryginalnych ferii zimowych.

Śledź akcję Quiosque i rozpocznij nowy rok w niepowtarzalnym stylu

 Agnieszka Krzywańska, właścicielka Quiosque, zaznaczyła, że niesamowita promocja jest formą podziękowania dla klientek, które wkładają wiele pracy w przygotowanie niepowtarzalnych świąt dla bliskich im osób. W ten sposób będą miały szansę odpocząć i zrelaksować się w hotelach Focus po pracowitym zakończeniu roku. 

Głos w sprawie promocji zabrał również członek zarządu Focus Hotel, Dariusz Burel. Jak podkreślił, pobyt w luksusowych obiektach ma za zadanie rozciągnąć poczucie zadbania oraz wyjątkowości, jakie nad swoimi klientkami roztacza marka Quiosque. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o świątecznej akcji, wejdź na stronę Quiosque: https://quiosque.pl/. Znajdują się tam nie tylko szczegóły promocji, ale również jest okazja do śledzenia na bieżąco kolejnych, nadchodzących okazji przygotowywanych przez markę.

Podaruj sobie odrobinę luksusu i wypoczywaj z Quiosque i Focus Hotels

Przygotowania do świąt oraz powitania nowego roku to zawsze niezwykle intensywny czas, po którym każdemu należy się odpoczynek. Wykorzystaj do tego promocję sieci Quiosque i pozwól sobie na relaks w komfortowych warunkach. 

Ciesz się z vouchera i przeznacz go dokładnie na to, na co masz ochotę. Spraw prezent sobie lub komuś bliskiemu i ciesz się nowym rokiem w sposób, który najbardziej Ci odpowiada.