Suche i piekące oczy nie są dziś niczym niezwykłym. Na tę przypadłość skarży się niemal każdy, kto musi długo wpatrywać się w ekran komputera. Marka Zepter proponuje innowacyjne rozwiązanie tego problemu. Poznaj okulary fulerenowe i zobacz, co mogą dla Ciebie zrobić.

Wpływ długotrwałego wpatrywania się w ekran komputera na wzrok

Niemal każdy, kto pracuje przy komputerze, boryka się z problemami ze wzrokiem. Skąd się biorą?

Długotrwałe wpatrywanie się w monitor spowalnia mruganie powiekami. Gałki oczne są niedostatecznie nawilżone, suchość w oku przekłada się na pieczenie, rozmycie obrazu lub widzenie podwójne. Z czasem ostrość widzenia jest coraz mniejsza i konieczne jest noszenie okularów.

Długotrwała praca przy komputerze to także bóle głowy, często o charakterze migrenowym, oraz - ze względu na nadmiar tzw. światła niebieskiego - problemy ze snem.

Nie możemy wyeliminować komputerów z naszej codzienności, ale powinniśmy robić wszystko, by dbać o to, co dla nas ważne. Dobre widzenie jest podstawą codziennego funkcjonowania, warto więc odpowiednio zadbać o oczy nawet wówczas, gdy problemy nie są jeszcze mocno nasilone.

Popularne sposoby dbania o oczy przy pracy z komputerem

Robienie krótkich przerw w czasie pracy z komputerem niewątpliwie ma dobroczynny wpływ na wzrok. Przynajmniej raz na godzinę warto zrobić pięciominutową przerwę i w tym czasie popatrzeć w dal lub na coś zielonego. Specjaliści zalecają także gimnastykę oczu, szerokie otwieranie i zaciskanie powiek, "przewracanie" oczami, przesuwanie gałek ocznych na boki i z góry na dół.

Problem z suchymi oczami można rozwiązać za pomocą kropli do oczu, W razie potrzeby stosując je nawet kilka razy dziennie. Można też zadbać o odpowiednią suplementację diety preparatami zawierającymi witaminę A i luteinę.

Powyższe metody złagodzą dolegliwości związane z długotrwałym wpatrywaniem się w ekran komputera, ale nie wyeliminują ich całkowicie. Okulary fulerenowe stworzone dla osób spędzających wiele godzin przed ekranem monitora, to prawdziwa rewolucja w trosce o zdrowie oczu i nie tylko.

Nowatorskie rozwiązanie marki Zepter - poznaj okulary fulerenowe

Okulary fulerenowe to innowacyjne rozwiązanie marki Zepter, stworzone dla wszystkich, którzy potrzebują wsparcia przy długotrwałej pracy z komputerem i nie tylko. Zastosowana w nich technologia przekształca promieniowanie UV i światło niebieskie w przyjazne światło pomarańczowe, zielone, żółte i czerwone. Wyeliminowanie niebieskiego światła poprawia ostrość widzenia w codziennym funkcjonowaniu.

Noś okulary Hyperlight Eyewear i ciesz się nieskazitelnie ostrym obrazem niezależnie od tego, czy pracujesz przy komputerze, czytasz książkę, czy wypoczywasz na łonie przyrody. Zapomnij o suchych i piekących oczach, rozmytym i nieostrym obrazie. Z okularami z powłoką fulerenową twoje oczy będą zdrowe i zadbane.

Okulary Hyperlight Eyewear zawierają opatentowaną wszechstronną soczewkę. Powłoka Ioncoat redukuje refleksy świetlne, a powłoka Hard Coat chroni przed zarysowaniami. Najistotniejszą innowacją jest użycie zastosowanie hiperpolaryzujących właściwości fulerenu.

Okulary Hyperlight Eyewear - chronią to, co najważniejsze, a nawet robią więcej

Okulary do komputera Hyperlight Eyewear mają bardzo szerokie spektrum działania. Ochrona wzroku to główna, ale niejedyna ich funkcja.

Dzięki stymulacji fal EEG okulary fulerenowe poprawiają pracę mózgu, pozytywnie wpływają na pamięć, koncentrację, skupienie i kreatywność.

Redukcja niebieskiego światła płynącego z monitorów komputerowych pozwala przywrócić naturalny rytm dobowy, co wyraźnie przekłada się na unormowanie ciśnienia tętniczego krwi i temperatury.

Niebieskie światło zaburza wydzielanie melatoniny, niezbędnej do zasypiania. Okulary fulerenowe przywracają prawidłowy poziom melatoniny we krwi i podnoszą stężenie serotoniny zwanej hormonem szczęścia. Wyrównaniem poziomu serotoniny względem melatoniny pozwala na uporanie się z bezsennością i złagodzenie stanów depresyjnych, szczególnie tych związanych z okresem jesienno-zimowym.

Okulary fulerenowe marki Zepter - nowoczesny wygląd i maksymalna ochrona wzroku

Okulary z powłoką fulerenową marki Zepter to doskonałe połączenie klasycznej linii z nowoczesnym designem. Dzięki temu nigdy nie wyjdą z mody, a Ty, nosząc je, będziesz się cieszyć ich unikalnymi właściwościami i ponadczasowym wyglądem. Pozwól, by towarzyszyły Ci przy codziennej pracy i odpoczynku i dbały o to, co najważniejsze - twoje zdrowie.