Niesprzyjająca aura nie zachęca do wychodzenia z domu? Nie wiesz, jak zagospodarować wieczór, żeby nie dać się zdominować nudzie? Mamy dla ciebie propozycję najlepszych seriali, które są idealnym "wypełniaczem czasu". Każdy z nich wciąga, niektóre bawią, inne intrygują. Poniżej przedstawiamy najlepsze seriale stycznia - pozycje, po które najchętniej sięgają Polacy.

Fabuła najpopularniejszych seriali jest na tyle wciągająca, że kiedy obejrzy się jeden odcinek, nie sposób nie dokończyć sezonu, a kiedy obejrzymy pierwszy sezon, naturalnie przechodzimy do kolejnych. Czy można wyobrazić sobie lepszy "wypełniacz" długich wieczorów? Z propozycjami, które prezentujemy poniżej, z całą pewnością nie grozi ci nuda.

Najlepsze seriale stycznia

"Magnum: Detektyw z Hawajów" - Współczesna adaptacja klasycznego serialu z lat 80. Tytułowym bohaterem jest Thomas Magnum - były komandos. Po zakończeniu służby w Afganistanie, wraca na Hawaje i zostaje prywatnym detektywem.  

"Nowy papież" - Serial stanowi kontynuację nominowanej do nagrody Złotego Globu produkcji "Młody papież". Akcja serialu rozpoczyna się po wydarzeniach, które miały miejsce w ostatnim odcinku serii poprzedzającej. Po tym, jak Pius XIII zapadł w śpiączkę, sekretarz stanu Voiello powierza piotrowy tron Johnowi Brannoxowi - brytyjskiemu arystokracie. Nowy papież - Jan Paweł III - skrywa jednak pewną słabość i wiele tajemnic. 

"Nieświadomi" - Tytuł wyprodukowany przez HBO Europe to klasyczny serial szpiegowski. Akcja rozgrywa się w Czechosłowacji, w czasie, kiedy dominacja Związku Radzieckiego chyli się ku upadkowi. W 1989 roku, do rodzinnego kraju powraca skrzypaczka Marie i jej mąż Wiktor. Wkrótce po przyjeździe biorą udział w wypadku. Kiedy Marie odzyskuje przytomność, orientuje się, że jej mąż zniknął. 

"Mroczne materie" to propozycja stworzona z myślą o miłośnikach fantasy, ale przypadnie też do gustu osobom, które na co dzień nie gustują w tym gatunku. W niewyjaśnionych okolicznościach znika najlepszy przyjaciel Lyry (w tę rolę wcieliła się Dafne Keen). Kiedy rusza mu na pomoc, przypadkowo odkrywa spisek, dotyczący uprowadzonych dzieci. Podróżując między światami, główna bohaterka spotyka Willa. Od tej pory, stają się odpowiedzialni za los żywych i umarłych.

"Outsider" - Telewizyjna adaptacja powieści Stephena Kinga. Detektyw Ralph Anderson próbuje rozwikłać zagadkę brutalnego morderstwa chłopca 11-latka Frankiego Petersona. Ciało chłopca zostało odnalezione w lesie, a cała sprawa owiana jest aurą tajemnicy. Ralph Anderson postanawia zaangażować do sprawy Holly Gibney - prywatną detektyw, która ma pomóc w wyjaśnieniu zawiłości, które pozornie wydają się być niemożliwe do rozgryzienia. Reżyserem 10-odcinkowego kryminału jest Jason Bateman. Główne role zostały obsadzone przez Bena Mendelsohna, Cynthie Erivo, Billa Campa i Mare Winningham. Scenariusz kryminału (z elementami grozy) oparto na bestselerowej powieści.