Zakłady bukmacherskie to nie tylko sport, to także multum opcji zgarnięcia gotówki na wydarzeniach pozasportowych. Wybory, gale, czy nawet ceny paliw na przyszły tydzień. Jakie są najciekawsze zakłady na najbliższe miesiące?

Oscary 2022

Już w marcu po raz 94. będziemy mieli okazję zobaczyć galę wręczenia Nagród Akademii Filmowej. Towarzyszy nam ona od 1929 roku, a tytuł Oscara dostały dziesiątki filmów i reżyserów. Kto ma największe szanse w przyszłym roku? Zakłady bukmacherskie BETFAN, za faworyta w kategorii Reżyser Roku uznają Jane Campion. Reżyserka ta znana jest z takich filmów jak “Fortepian" czy “Jaśniejsza od gwiazd".

W kategorii najlepszego aktora pierwszoplanowego, według przewidywań, największe szanse na statuetkę ma znany wszystkim aktor - Will Smith. Drugie miejsce przypada Benedictowi Cumberbatchowi, zaś na trzeciej pozycji najczęściej wspomina się Petera Dinklagea.

Pierwszą kandydatką na najlepszą aktorkę pierwszoplanową jest Kristen Stewart, kurs na to, że to ona wygra właśnie statuetkę Oscara wynosi 3.0. Na drugiej pozycji bukmacher wskazuje Jessicę Chastain, zaś trzecia lokata przypada... Lady Gadze! Gala wręczenia Nagród Akademii Filmowej już 27 marca 2022 roku.

Wyjście Polski z Unii Europejskiej

Gorący ostatnio temat medialny doczekał się zakładów. Po odejściu Wielkiej Brytanii z szeregów Unii Europejskiej, coraz częściej słychać głosy o tym, że za państwem wyspiarskim, mają iść kolejne. Póki co, nie mówiło się o tym poważnie (były to głosy raczej mało wiarygodne). W ostatnim czasie jednak, dyskusja na ten temat się wzmogła.

BETFAN jednak nie daje większych szans na odejście naszego państwa ze struktur UE. Na to, że Polska opuści szeregi Unii do końca roku kurs wynosi... 350, do końca 2022 roku - 75, zaś do końca 2023 roku już tylko 35. 

Wybory prezydenckie 2024 w Stanach Zjednoczonych

Już teraz, na prawie 3 lata wstecz, przyjmowane są zakłady na to, kto zostanie 47. Prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Według przewidywań analityków, Joe Bidena miałaby zastąpić kandydatka Demokratów, obecna Wiceprezydent USA - Kamala Harris. Na drugim miejscu wskazują opcję drugiej kadencji obecnego Prezydenta - Joe Bidena. Z racji jego sędziwego wieku, jest to jednak dość wątpliwy scenariusz. Na trzeciej pozycji z kursem 7:1, wskazuje się 45 Prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej - Donalda Trumpa.

Ceny paliw

Kolejny gorący temat to ceny benzyny, oleju napędowego oraz gazu na stacjach benzynowej. Osiąga ona już naprawdę wysokie ceny i nie zapowiada się, żeby miały się zatrzymać. W tym wypadku można postawić zakład czy w dniu 20.10.2021 r. na stacjach paliw:

  • Średnia cena detaliczna PB98 przekroczy 6,18
  • średnia cena detaliczna ON 5,99
  • Średnia cena detaliczna LPG 3,17 

Na wszystkie te zdarzenia kurs wynosi 1.8.

Dodatnia temperatura na święta

Właściwie każdego roku w Wigilię świąt Bożego Narodzenia pogoda jest zupełnie inna. Raz mamy odwilż i chlapę, raz mróz i śnieg. Jak będzie tym razem? Czy 24 grudnia w Warszawie będzie ciepło czy zimno? Termometry wskażą dodatnie czy ujemne wartość? Na to, że będzie powyżej 0,0*C bukmacherzy oferują kurs 1.40, zaś na to, że będzie na minusie - znajdziemy kurs 2.55.

BETFAN sp. z o.o. to legalny polski bukmacher, posiadający zezwolenie Ministra Finansów. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest nielegalna i podlega karze.