Materace hybrydowe Hilding Anders - innowacyjne rozwiązanie do Twojej sypialni

Artykuł sponsorowany
Środa, 23 września (12:47)

Hilding Anders to niewątpliwie produkuje materace i łóżka najwyższej jakości. Swoją renomę firma budowała przez długie lata, bowiem działa już od 1939 roku. Dziś ich marka znana jest na całym świecie. Swoje produkty wysyłają do przeróżnych państw Skandynawii, Europy, czy Azji... są przodującym liderem w branży, którzy ugruntowali swoją pozycję na rynku.

Czemu warto zaufać jakości Hilding Anders?

Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale to jak działamy w ciągu dnia, wpływa na nasze mięśnie i postawę. Profesjonalnie wykonany materac może zniwelować skutki wielogodzinnej pracy przy biurku i nieprawidłowego ułożenia ciała.

Jest wiele powodów, dla których warto postawić na materace produkowane przez Hilding Anders - oto niektóre z nich:

  • Działanie przeciw naturze kłóci się z filozofią Hilding Anders. Wszystkie materiały, które wykorzystywane są do produkcji, są zgodne z ustawą o ochronie środowiska. Co więcej, podczas produkcji stosuje się szkodzących chemikaliów.
  • Wyroby Hilding Anders mogą być wykorzystywane przez alergików. Substancje i materiały nie wywołują uczuleń, nie zawierają czynników alergogennych.
  • Producent ten ma świadomość, że sen to zdrowie, a nic nie wpływa na niego lepiej niż wygodne łóżko i odpowiedni materac. Dobry sen to klucz do lepszego funkcjonowania organizmu podczas dnia. 
  • W ofercie Hilding znajdują się różnorodne materace, ale wszystkie cechuje najwyższa jakość

Dzięki badaniom i podążaniem za postępem Hilding unowocześnia swoje oferty o specjalistyczne rozwiązania. Technologie, które przy tym wykorzystuje firma są starannie wcześniej sprawdzane i testowane, aby zapewnić klasę i funkcjonalność produktów. Producent bez wytchnienia wprowadza nowości, które wpływają na jakość snu. Innowacyjne metody opracowywane są przez specjalistów, aby zapewnić maksymalną wygodę. 

Materace Hilding są dedykowane również osobom, którym doskwierają bóle kręgosłupa czy cierpią na jego skrzywienie - asortyment tego producenta jest polecany przez zdrowykregoslup.pl

Materace hybrydowe Hilding - postaw na połączenie najnowocześniejszych materiałów

Materace hybrydowe są połączeniem zalet nowoczesnych materiałów, jakimi są sprężyny kieszeniowe oraz zaawansowane technologicznie pianki. Cechują się uniwersalnością, jakiej nie ma żaden z tych materiałów w pojedynkę! Hybrydy Hilding wykorzystują najlepsze detale i pionierskie metody z całego asortymentu marki. Ich tworzenie odbywa się poprzez wielokrotne testy i badania, wykonywane na wszystkich częściach składowych materacy - dzięki temu dobrane zostały najodpowiedniejsze elementy, które idealnie na siebie oddziałują i współgrają, dając niezrównany efekt. 

Pod marką Hilding możemy wybierać wśród dwóch modeli hybrydowych materacy - Electro i Dance. Oba materace posiadają bezpieczne i antybakteryjne pokrowce. To również dowiedziono szeregiem wymagających testów: specjalnie stworzono specjalistyczne manekiny, które wydzielają ciepło i pot oraz mają odpowiedni ciężar. Dzięki tym zabiegom można mieć stuprocentową pewność najwyższej jakości. Stworzone zostały z naturalnych surowców, które niwelują zapachy. Zapewniają również odpowiednią cyrkulację powietrza

Materace hybrydowe Hilding dostępne są w różnych rozmiarach - bez problemu możemy kupić materac 90x200, idealny dla jednej osoby, jak i znacznie szersze 180x200, w sam raz dla pary.

Hilding Electro

Materace hybrydowe Electro wykorzystują technologię sprężyn Multipocket, która niezawodnie wydobywa z nich najlepsze cechy. Są to malutkie sprężynki, których ilość na metr kwadratowy znacząco przewyższa ich ilość w innych rodzajach materacy sprężynowych. Odpinany top jest tworzony z profilowanego lateksu i pianki Visco, która aktywuje się, kiedy działa na nią ciepło, wydzielające się przez nasz organizm. Dla nas znaczy to po prostu, że dzięki niej uzyskujemy mocniejszy punkt podparcia. W materacu Electro wykorzystywana jest też pianka Fusion, która łączy w sobie wytrzymałość i elastyczność - jest niezawodna nawet po długich latach użytkowania.

Hilding Dance

Materace hybrydowe Dance zaopatrzone są w drobne sprężynki Pocket Plus - są drobne, a ich wysokość to aż 15 centymetrów! W połączeniu z wysokoelastycznymi piankami HR oraz pianką FloFom zapewniają optymalną sprężystość materaca. Wszystko to sprawia, że są idealne dla par, które dzieli duża różnica wagowa. Polecana jest też osobom, mierzącym się z problemami z kręgosłupem, materac bowiem za każdym razem dostosowuje się do kształtu ciała i do każdej jego krzywizny - gwarantując optymalne podparcie w czasie snu.

*****

Założona w 1939 r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością i skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jensen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wielu innych.

Artykuł pochodzi z kategorii: Ciekawostki