Wraz z Wami na RMF24 tworzymy niepowtarzalne logo radia. Niepowtarzalne, bo składające się z Waszych zdjęć. Dziś nasz znak firmowy to niebieskie litery RMF FM na żółtym tle. Ale nie zawsze logo radia tak wyglądało. Pamiętacie jeszcze smoczycę Matyldę?

Smoczyca Matylda jest z radiem od samego początku. Przez te wszystkie lata była symbolem Radia Małopolska FUN z siedzibą w Krakowie, czyli mieście legendarnego smoka wawelskiego. Imię Matylda zostało nadane smoczycy na cześć córki Aleksandry Zieleniewskiej, dziennikarki z pierwszej ekipy RMF FM. Matylda pojawiła się już w pierwszym oficjalnym, niebieskim jeszcze logo Radia Małopolska FUN.

W niezmienionej postaci trafiła na pierwsze żółte logo stacji. Jej wizerunek zmieniał się z biegiem czasu i był systematycznie odświeżany. W logo z 2005 r. została wkomponowana w litery FM, z czego w zakończeniu litery M można się dopatrywać jej ogona.

W 2010 roku powstało obecne logo.

Dołącz do zabawy! Prześlij swoje swoje zdjęcie. My stworzymy logo RMF FM

Lubisz słuchać RMF FM, cenisz nasze serwisy informacyjne, bierzesz udział w radiowych akcjach? Nie może więc zabraknąć Cię na naszym niepowtarzalnym logo! Wystarczy, że za pomocą specjalnej platformy (znajdziesz ją poniżej) prześlesz swoje zdjęcie i przekonasz nas, że to właśnie ta fotografia powinna współtworzyć logo RMF FM.

TUTAJ PRZECZYTASZ O SZCZEGÓŁACH NASZEJ AKCJI