Szukasz sposobu na spokojny sen? To świetnie, bo legendarna marka wprowadza na rynek zupełnie nowe produkty. Poznaj Quanomed i daj się ukołysać do snu.

Renoma marki a spokojny sen klientów

Wyobraź sobie, że firma Zepter opuszcza kuchnię i idzie do sypialni. Sypialni rodem z XXI wieku - nowoczesnej, stylowej, takiej w której przebywanie to czysta przyjemność. Kładziesz się na łóżku i zapadasz w krainę błogiego snu, wypoczynku i regeneracji.

To nie fake news! Ten scenariusz właśnie rozgrywa się na naszych oczach. Legendarna marka Zepter wprowadza na rynek materace Quanomed Sleep Smart System wykonane ze 100% naturalnego lateksu. Dziś nawet materac to rezerwuar nowoczesnych technologii - BRS, TAF, SilverTech, kaszmir... ale o tym za chwilę.  

Zbyt ciasne spodnie? Sprawdź jakość snu

Problemy ze snem to jeden z najnowszych problemów cywilizacyjnych. Badania TNS OBOP wykazały, że kłopoty ze snem zgłasza 43 proc. kobiet i 29 proc. mężczyzn. Wraz z coraz większym tempem życia i stresem, który mu towarzyszy, zagadnienie jakości snu będzie coraz częściej powracało w analizach ekspertów.

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jak dużo czasu spędzasz w łóżku? To średnio jedna trzecia twojego życia. To całkiem sporo, ale nie próbuj kraść tego czasu na inne przyjemności. Specjaliści są zgodni - osiem godzin snu jest niezbędne dorosłemu człowiekowi do prawidłowego funkcjonowania.

W czasie snu regenerują się mięśnie i tkanki, na nowo nabieramy sił do życia. Banał? Być może, ale brak snu powoduje zaburzenia w funkcjonowaniu organizmu na wielu płaszczyznach. Jednym ze skutków ubocznych jest otyłość. Jeśli masz problem z nadwagą, przyjrzyj się jakości twojego snu.

Materac jak ze snu - dlaczego Quanomed?

Dobry materac w znacznym stopniu może pomóc w poprawie jakości snu. Zwłaszcza jeśli spełnia wyśrubowane normy i wymagania.

  • materace z naturalnego lateksu Quanomed mają właściwości hipoalergiczne, są więc idealne dla osób borykających się z alergiami. Sam naturalny lateks nie uczula, a jego specyficzne właściwości nie pozwalają roztoczom i innym alergenom na zasiedlenie materaca. Co szczególnie ważne, materace Quanomed nie pochłaniają potu, dzięki czemu zachowujesz wysoki komfort higieniczny
  • materac Quanomed zapewnia optymalną temperaturę twojego ciała w trakcie snu. Jeśli w łóżku permanentnie jest ci za gorąco, na pewno nie możesz spać, a nawet jak w końcu zaśniesz, budzisz się zmęczony. Dzięki materacowi Quanomed i technologii Therapy Air Flow zapomnisz o bezsenności z przegrzania.
  • materace Quanomed wykorzystują koncepcję BRS, czyli 7 Stref Regeneracji. Quanomed zapewnia wsparcie dla kręgosłupa i oraz innych kluczowych punktów ciała jak głowa, szyja, ramiona, plecy, miednica, kolana i stopy.

Co to znaczy w praktyce? Niezależnie od pozycji, jaką przyjmiesz, twój kręgosłup zawsze zachowa fizjologiczny kształt. To kluczowe, jeśli chcesz wstawać w dobrej formie, a nie jak po średniowiecznych torturach

  • Quanomed ułatwia rozluźnienie mięśni w trakcie snu. Jeśli połączysz to z doskonałym wsparciem dla kręgosłupa, szybko zrozumiesz, dlaczego śpiąc na tym materacu, nie doświadczysz porannego uczucia "połamania"
  • Quanomed dzięki pokrowcom z technologią ANTIBACT, ANTISTAT i HYPEROXY pomaga w uregulowaniu krążenia krwi i natlenieniu organizmu, pomaga w łagodzeniu bólów reumatycznych i związanych z zapaleniem stawów, niweluje bóle głowy, jest antyalergiczny i antystatyczny. Śpij smacznie i... zdrowo!

Materace, poduszki i pokrowce Quanomed produkowane są w wielu wersjach i dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Nadają się zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Sprzedawane są w wersji jedno i dwuosobowej. Co warto jeszcze zapamiętać? Jeśli szukasz materaca, który zadba o twój dobry sen w ciągu wielu lat, Quanomed jest optymalnym wyborem.

Zepter - misja firmy jest prosta

Firma Zepter jest kojarzona w Polsce ze standardem wysokiej jakości, niezawodności i długotrwałości. Każdy, kto kupił dwadzieścia lat temu naczynia Zepter, nadal z nich korzysta.

Jednak Zepter to nie tylko naczynia i nie tylko kuchnia. To także urządzenia medyczne Bioptron, certyfikowane oczyszczacze powietrza Therapy Air Ion, okulary fulerenowe Tesla, próżniowy blender ArtMix Pro, urządzenia do ekologicznego sprzątania bez detergentów Tuttoluxo i Tuttosteamy oraz wiele więcej ciekawych rozwiązań.

Philip Zepter po raz kolejny udowodnił, że doskonale rozpoznaje rynkowe trendy. Tym razem rozpoczyna ekspansję na rynku wysokiej klasy materaców z naturalnego lateksu. Poznaj materace z naturalnego lateksu Quanomed Sleep Smart System - więcej informacji można znaleźć na stronie quanomed.info.