Już niedługo za oknem pierwszy śnieg, z głośników będą płynąć dźwięki tradycyjnych kolęd i największych bożonarodzeniowych przebojów. W tym wyjątkowym, rodzinnym okresie warto postarać się, aby najbliższe nam osoby poczuły się docenione. Jaki prezent dla męża na Boże Narodzenie wybrać?


Ważne, żeby było to podarunek od serca! W tym roku postaw na emocje, i jako prezent dla męża pod choinkę podaruj Pakiet Marzeń "Przygoda" lub kurs "Ostre strzelanie". A jeśli twój małżonek marzy o relaksie i chwili na złapanie oddechu, wówczas, wybierając świąteczny upominek dla męża zdecyduj się na męskie popołudnie SPA albo pakiet "Ebooki i audiobooki bez limitu". Jeżeli natomiast jest miłośnikiem sportu, warto zastanowić się nad indywidualnym treningiem boksu z trenerem kadry narodowej lub skokiem na poduchę kaskaderską Stunt Jump. Bez względu na jego pasje, w Katalogu Marzeń bez trudu znajdziesz doskonały prezent na Boże Narodzenie dla swojego męża!


Prezent dla męża pod choinkę: ekstremalne emocje na zawołanie

Jeśli twojemu ukochanemu na co dzień brakuje ekstremalnych przeżyć, z okazji Świąt warto to zmienić. Wybierając prezent dla męża pod choinkę, masz do dyspozycji wiele przeżyć gwarantujących wysoki poziom adrenaliny. Jednym z nich, jest Pakiet Marzeń "Przygoda", w którym to osoba obdarowana samodzielnie wybiera aktywność, w której chciałaby wziąć udział. A jest z czego wybierać! W ofercie znajduje się ponad 170 atrakcji, a wśród nich m.in. Off Road 4x4 albo lot szybowcem. Taki prezent dla męża na święta do doskonała alternatywa dla tradycyjnych krawatów, skarpetek, a nawet słodkości czy książki. Decydując się na taki upominek dla męża pod choinkę masz gwarancję, że Boże Narodzenie 2019 na długo pozostanie w jego wspomnieniach. A o to przecież chodzi!


Równie trafionym prezentem dla męża na Gwiazdkę będzie pakiet "Ostre strzelanie". Zapach prochu, świst nabojów, profesjonalna tarcza i wiele różnorodnych rodzajów broni do wyboru... Taki upominek to nie tylko gwarancja niezwykłych przeżyć, ale może również początek całkiem nowej pasji? Wizyta na strzelnicy to marzenie niejednego mężczyzny. Warto je spełnić, wybierając prezent dla męża na święta.


Prezent na święta dla męża, który ceni sobie odrobinę spokoju

Wykwalifikowani masażyści, kojąca muzyka, atmosfera pozwalająca odpocząć i choć na chwilę zapomnieć o świecie za oknem... Jeśli myślisz, że salony odnowy są tylko dla kobiet, nic bardziej mylnego! Nic tak nie pomaga w regeneracji, jak profesjonalnie przeprowadzony masaż, który rozluźnia mięśnie całego ciała. Wybierając prezent dla męża na Boże Narodzenie, zafunduj mu odrobinę relaksu i wybierz Męskie popołudnie SPA. Zestaw zabiegów doskonale dostosowanych do potrzeb mężczyzn w każdym wieku to gwarancja równowagi ciała i ducha. Czego chcieć więcej?

A może twoja druga połówka to prawdziwy bibliofil, który najchętniej wcale nie wychodziłby ze świata literatury? W Katalogu Marzeń mamy idealny prezent na święta dla męża również w takim przypadku! Pakiet "Ebooki i audiobooki bez limitu" pozwoli mu ani na moment nie rozstawać się ze swoimi ulubionymi książkowymi bohaterami. Nieważne, czy twój ukochany będzie akurat jechał samochodem na ważne spotkanie, odpoczywał na kanapie, czy postanowi wybrać się z tobą na spontaniczny weekend za miastem. Książki w nowoczesnej formie zawsze będzie mógł mieć przy sobie! Jeśli więc nadal wahasz się, jaki prezent dla męża na Gwiazdkę wybrać w tym roku, postaw na literaturę. Ona nigdy nie wychodzi z mody.

Idealny prezent dla męża na Gwiazdkę: adrenaliny nie zabraknie!


Pot, wysiłek, a do tego adrenalina i chęć wygranej. Wiesz już, że to mieszanka idealna dla twojego mężczyzny? Postaw na indywidualny trening boksu z trenerem kadry narodowej. Tu liczą się szybkość, zwinność i siła mięśni. Ale boks to dyscyplina, w której równie istotna jest strategia. Podczas 1,5-godzinnych zajęć z trenerem kadry Polski, twój mąż będzie miał okazję, aby przekonać się, czym tak naprawdę są garda i klincz. O jego bezpieczeństwo zadba sam Hubert Migaczew, który ani na chwilę nie pozwoli twojemu ukochanemu na brak koncentracji! Taki trening to nie tylko kilkadziesiąt minut aktywności fizycznej na najwyższym poziomie, ale również niepowtarzalna szansa na pokonywanie własnych barier. Jako prezent dla męża pod choinkę wybierz w tym roku trening boksu i spraw mu prawdziwą niespodziankę!

A jeżeli boks to dla twojego partnera zbyt mała dawka emocji, postaw na skok na poduchę kaskaderską Stunt Jump. Do tej pory, takie ewolucje oglądaliście tylko w filmach akcji. Wybierając właśnie ten prezent dla męża na Gwiazdkę masz szansę to zmienić! Skok z wysokości, niezapomniane uczucie swobodnego spadania, a wreszcie miękkie lądowanie na największej w Europie poduszce kaskaderskiej - brzmi jak plan! Wybierając taki prezent dla męża pod choinkę, wręczasz mu nie tylko pakiet emocji, ale również profesjonalną opiekę instruktora i wrażenia, dzięki którym już żaden filmowy seans nie będzie taki sam!

Poznaj wszystkie świąteczne prezenty pełne emocji