Czy wiesz, że przesypiamy ⅓ życia? Dlatego ciało tak wiele zyskuje na zdrowym śnie. Wspiera on regenerację całego organizmu - od mięśni, przez komórki skóry, aż po neurony i układ nerwowy. W trakcie przesypianych godzin twoje mięśnie oraz mózg mają czas, żeby się zregenerować. Niedobór snu to problemy z koncentracją, obniżenie nastroju, ciągłe przemęczenie, nawet zaburzenia hormonalne. Na to, jak śpisz, ma wpływ właśnie materac. Jeśli poważnie podchodzisz do swojego zdrowia, z pewnością zainteresuje cię innowacyjny materac kieszeniowy. To nowa jakość spania! Dowiedz się, jak jest zbudowany i przekonaj się, że to idealne rozwiązanie do łóżka.

Wyśpij się zdrowo!

Zaburzenia snu skutkują otępieniem, problemami ze skupieniem uwagi. Czy wiesz, że niedostateczny sen wpływa niekorzystnie na gospodarkę hormonalną? Na stronie https://www.veronique.pl możesz przeczytać, że im mniej śpimy, tym bardziej wzrasta w nas poziom kortyzolu, czyli hormonu stresu, zaś zmęczenie organizmu może skutkować zaburzeniami hormonów tarczycy. Na domiar złego niewystarczający sen o złej jakości sprawa, że metabolizm zaczyna zwalniać, przemiana węglowodanów zachodzi opieszale, a poziom cukru we krwi nie jest unormowany. To prosta droga do otyłości! 

Do tego dochodzą problemy zdrowotne, zwyrodnienia kręgosłupa i wady postawy. Często konieczna jest pomoc medyczna. Na stronie https://www.zdrowykregoslup.pl/ dowiesz się więcej, o tym, jak dbać o kręgosłup i w jaki sposób sen wpływa na zdrowie. 

To warto wiedzieć!

Dobry materac kieszeniowy to istotny element profilaktyki zdrowych pleców oraz krzepiący sen i doskonała regeneracja całego organizmu. Materac kieszeniowy od renomowanego dostawcy (np. marki Hilding) to doskonała inwestycja w zdrowe, smukłe i pełne witalności ciało. 

Materac kieszeniowy - budowa. Ciało w idealnym otuleniu

Ten materac stanie się ulubieńcem twojego ciała! Materac kieszeniowy to rodzaj materaca sprężynowego. Jest zaprojektowany według nowatorskiej metody polegającej na odseparowaniu każdej, nawet najmniejszej sprężynki. Każdą umieszcza się w osobnej kieszonce, więc materac w przekroju wygląda jak plaster miodu, pełen osobnych komórek. Każda z nich skrywa sprężynę. Setki odrębnych przegródek sprawiają, że materac doskonale amortyzuje każdy wstrząs, próbę przekręcenia czy zmianę pozycji. To wysoki komfort snu. Materac kieszeniowy zmniejsza drgania i zapobiega falowaniu całego materaca. Dzięki temu mięśnie odpoczywają, a kręgosłup jest utrzymywany w prawidłowym ułożeniu niezależenie od tego, w jakiej pozycji śpisz. 

Na tym nie koniec - najlepsze materace kieszeniowe na rynku (np. marki Hilding) mają też odpowiednio rozłożone sprężyny o różnym stopniu nacisku. Może to być nawet 7 różnorodnych stopni! Ponieważ powierzchnia materaca jest podzielona na strefy bardziej i mniej twarde, staje się ona dopasowana do anatomii twojego ciała. To otwiera drzwi do silnej regeneracji całego organizmu. Każda sprężyna może zatem pracować indywidualnie. Wszystko po to, żeby zapewnić wysoką elastyczność punktową, najlepsze wsparcie dla całego ciała, krzepiący odpoczynek oraz regenerację dla wszystkich mięśni. 

Niezależne działanie pojedynczych sprężynek jest możliwe właśnie dzięki kieszeniowej budowie materaca. Można pokusić się o stwierdzenie, że dobry materac kieszeniowy jest jak kojący plaster na twoje zmęczone i niewyspane ciało. 

Śpisz z osobą, która często wierci się w nocy? Już nie musisz obawiać się, że przez to będziesz stale niewyspany i zmęczony, ponieważ materace kieszeniowe nie skrzypią i nie falują. 

Materac kieszeniowy jest idealną opcją dla par (również tych o znacznej różnicy wagi i wzrostu) oraz dla  seniorów. Taki typ materacy będzie po prostu  idealny dla każdego - od osób lubiących spędzać dużo czasu w łóżku, jak i tych, które żyją aktywnie i potrzebują drzemki i szybkiej regeneracji. Wstaw go do pokoju nastolatka, by nie nabawił się wad postawy i dzięki doskonałemu wypoczynkowi  był bardziej produktywny w szkole. 

Sprężyny kieszeniowe do spółki z 7 strefami twardości to klasa premium w dziedzinie zdrowego snu!

Materac kieszeniowy - doskonały wybór do każdego łóżka

Najlepsi twórcy materacy na rynku wiedzą doskonale, jak powinien wyglądać solidny materac kieszeniowy. Firma Hilding Anders ma w tej dziedzinie  ponad 80 lat doświadczenia, i jest liderem branży. Potwierdzają to odznaczenia i medale, które zdobywają ich produkty. Zaufanie i zadowolenie klientów są wpisane w filozofię firmy, dlatego marka daje aż 15 lat gwarancji na swoje produkty. Czyż to nie jest doskonały wybór do każdego łóżka?