Branża gastronomiczna opiera się w głównej mierze na ludziach, którzy z umiłowaniem tworzą doskonałe w smaku potrawy. Producent Odzieży Gastronomicznej GQS od lat skupia się na dostarczaniu pracownikom gastronomii najwyższej jakości odzieży. Historia marki rozpoczyna się 7 lat temu, kiedy to polski producent zdecydował się na wprowadzenie na rynek odzieży gastronomicznej, wykonanej z najwyższej klasy materiałów i tkanin.

Koncepcja marki

Wchodząc na rynek produkcji odzieży gastronomicznej, firma GQS w 100% skupiła się na wysokiej jakości. Otwarte granice w połączeniu z postępem technologicznym sprawiają, iż obecnie branżę gastronomiczną zalewają produkty z całego świata. Dostępność określonej odzieży nie oznacza jednak, iż cechuje się ona wysoką jakością - wręcz przeciwnie. Masowa produkcja opiera się najczęściej na materiałach niskiej jakości. W branży gastronomicznej tkaniny odgrywają kluczową rolę. Są bowiem nieustannie narażone na działanie czynników zewnętrznych - np. wysokie temperatury, kontakt z gorącym tłuszczem czy produktami spożywczymi.

Głównym celem firmy GQS było zaoferowanie branży gastronomicznej najwyższej klasy produktów. Ich brak na rynku był dotkliwy, dlatego też wiele lokali gastronomicznych poszukiwało producenta, który w pełni spełni ich oczekiwania względem jakości. Marka od początku swojego istnienia wykorzystywała wyłącznie najlepszej jakości materiały, dzięki czemu odzież gastronomiczna cechowała się wysokim stopniem odporności.

Ponadto właściciele lokali gastronomicznych skorzystać mogą z dodatkowej usługi - możliwości wykonania haftu na odzieży. Odzież dla kelnerów i kucharzy wraz z logo bądź nazwą restauracji prezentuje się w sposób oryginalny oraz elegancki. Spersonalizowany strój obsługi kelnerskiej doskonale komponuje się wystrojem lokalu, zwiększając jego prestiż.

Markę GQS wyróżnia także skupienie się w 100% na branży gastronomicznej i produktach hotelowych. W asortymencie sklepu znajdziemy zatem odzież dedykowaną pracownikom restauracji, barów, pizzerii, kawiarni, hoteli czy innego typu lokali gastronomicznych. Skoncentrowanie się wyłącznie na gastronomii sprawia, że oferowane produkty są maksymalnie dopracowane, przy jednoczesnym zachowaniu szybkiej logistyki.

Efekty ponad 7-letniej działalności

7-letnia obecność firmy GQS w branży gastronomicznej ugruntowała pozycję marki na rynku. Asortyment oparty wyłącznie na produktach najwyższej jakości skradł serca osobom związanym z branżą gastronomiczną. Firma już w początkowej fazie istnienia zyskała grono zadowolonych klientów. Obecnie natomiast jej popularność nieustannie rośnie. Marka obsługuje tysiące restauracji oraz hoteli w całej Polsce. Ogromne zainteresowanie oferowanymi produktami jest najwyższą miarą sukcesu firmy. Warto zaznaczyć, iż wraz z biegiem lat asortyment sklepu z odzieżą gastronomiczną nieustannie się poszerza. Branża gastronomiczna, jak każda inna dziedzina, powinna iść z duchem czasu. Wprowadzanie na rynek coraz to nowszych modeli odzieży nie oznacza jednak, iż w asortymencie brakuje ponadczasowych klasyków - wręcz przeciwnie. Każdy lokal bez problemu znajdzie produkty w pełni dopasowane do własnych preferencji. Zwiększający się asortyment sklepu pozwala obsługiwać punkty gastronomiczne w sposób bardziej kompleksowy. Obecnie każdy typ lokalu gastronomicznego jest w stanie ubrać swoją obsługę w całości w produkty marki GQS.

Firma GQS nieustannie zbiera świetne recenzje, które stanowią najlepsze poświadczenie jakości.

Dalsze plany na rozwój

Pomimo dużego zainteresowania oferowaną odzieżą gastronomiczną, polski producent GQS nie spoczywa na laurach. Firma ma w planach dalsza rozbudowę oferty produktów, aby móc trafić w potrzeby i preferencje najbardziej wymagających klientów. Marka projektuje coraz to nowsze modele, aby móc sprostać wyzwaniom współczesnej branży gastronomicznej. Bez względu na upływ czasu, nadrzędnym celem firmy wciąż pozostaje oferowanie produktów najwyższej jakości.

Jednym z planów producenta GQS jest dystrybucja odzieży gastronomicznej na zagraniczne rynki. Gastronomia to niezwykła branża, racząca podniebienia ludzi na całym świecie. Zróżnicowane kuchnie świata proponują nam wyjątkowe smaki niesamowitych potraw. Aby jednak danie powstało, konieczne jest jego przygotowanie z zachowaniem wszelkich względów bezpieczeństwa. Strój pracowników kuchni oraz obsługi kelnerskiej odgrywa tutaj istotną rolę. Bluzy kucharskie, spodnie kucharskie, fartuchy czy zapaski stanowią swoistą barierę, chroniąc ciało pracownika. Wieloletnia obecność na rynku gastronomii sprawia, iż firma GQS doskonale zna potrzeby klientów. Produkt jest maksymalnie dopasowany do współczesnych wymagań i wyzwań, z jakimi mierzą się lokale gastronomiczne.

Marka GQS nieustannie optymalizuje procesy firmowe, aby zapewniać klientom jeszcze lepszą obsługę.