Cyberpunk 2077 to bez wątpienia najgorętszy tytuł w świecie gier w ciągu ostatnich lat. Jeśli chodzi o sprzedaż, tytuł ten znajduje się od miesięcy w czołówce światowych rankingów, wyprzedzając wiele nowszych pozycji. Wyjaśniamy, w czym tkwi fenomen tej gry, jak zacząć rozrywkę oraz przede wszystkim, gdzie można zakupić Cyberpunk 2077 w atrakcyjnej cenie.

Na premierę Cyberpunka 2077, która odbyła się 10 grudnia 2020 roku, czekał cały świat i to nie tylko fani gamingu. Twarzą gry stworzonej przez polskie studio CD Projekt Red był popularny aktor Keanu Reeves, co tylko zwiększyło wartość marketingową całego wydarzenia. Cyberpunk 2077 zadebiutował jednocześnie na Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One, a także w usłudze Google Stadia. Obecnie jest dostępny także na konsolach najnowszej generacji, czyli Xbox Series X/S oraz PlayStation 5.

Cyberpunk 2077 - od czego zacząć?

Cyberpunk 2077 to fabularna gra akcji, której fabuła osadzona jest w dystopijnym otwartym świecie Night City. Gracz wciela się w głównego bohatera o imieniu V (wszelkie cechy postaci, w tym płeć, wygląd, itd można ustawić samodzielnie) i śledzi rozgrywkę z perspektywy pierwszej osoby. Gracz ma do dyspozycji szereg narzędzi i umiejętności, które może stale rozwijać, pokonując kolejne poziomy. Mowa tutaj o elementach strzelanki, ale również hakowania, obsłudze maszyn czy walce wręcz. Poza głównym wątkiem fabularnym, gracze mają możliwość wypełniania wielu dodatkowych misji pobocznych. Najlepszym rozwiązaniem jest samodzielne spróbowanie swoich sił w tej rozgrywce i wejście w świat, który pochłonie bez reszty.

Gdzie kupić grę Cyberpunk 2077?

W tym miejscu pojawia się jednak pytanie o to, gdzie i jak najlepiej zakupić Cyberpunk 2077. Możliwości jest wiele, a wśród nich wyróżniamy zarówno grę w postaci fizycznej, czyli na płycie, ale przede wszystkim online, dzięki czemu będzie można dokonać szybkiej aktualizacji. Tych ostatnich co rusz pojawia się sporo, ponieważ gra praktycznie cały czas od swojej premiery jest poprawiana i udoskonalana. Szczególnie jeśli chodzi o grę na sprzęt nowej generacji, ale nie tylko. Na uwagę zasługują dostawcy kluczy do gry, więcej na ten temat można dowiedzieć się klikając tutaj: kup klucz do gry Cyberpunk 2077.  

Czy warto nabyć Cyberpunk 2077?

Cyberpunk 2077 budzi skrajne emocje, ale nie ma co kryć, że jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich lat. Warto więc sprawdzić jej możliwości, tym bardziej jeśli ktoś uwielbia tego rodzaju klimat. Gra będzie też nadal rozwijana, a wszelkie błędy na bieżąco poprawiane, co ma znacznie uatrakcyjnić i usprawnić rozgrywkę. Rozpoczynając grę możemy być pewni tego, że czekają nas setki godzin zabawy na wysokim poziomie.