Jak znaleźć czas na czytanie książek? Czy telefon stanie się niezawodnym wsparciem przy pogoni za literackimi premierami? Co jeszcze może zaoferować nam aplikacja do ebooków i audiobooków? Sprawdźmy!

Ebooki i audiobooki - biblioteka pod ręką

We współczesnym, zabieganym świecie każda chwila na rozkoszowanie się ulubioną lekturą jest na wagę złota. Nie zawsze mamy czas, żeby spokojnie usiąść w fotelu z kubkiem gorącej herbaty i czytać kolejne strony papierowego wydania. Dobra aplikacja z ebookami i audiobookami to świetny sposób, żeby nadrobić ważne premiery książkowe czy wypracować sobie dobre czytelnicze nawyki. Dzięki niej nawet podczas krótkiej przerwy na kawę będziemy mogli nadrobić kilka stron wybranego ebooka. A podczas jazdy samochodem czy komunikacją miejską aplikacja z audiobookami okaże się niezastąpionym towarzyszem podróży - nawet jeżeli to tylko wyprawa z pracy do domu.

Do tego korzystanie z takiej aplikacji to po prostu ogromna wygoda. Nie musisz kupować każdej książki, która cię zainteresuje w wersji drukowanej albo szukać jej po bibliotekach - abonament na ebooki czy audiobooki pozwoli ci mieć dostęp do tysięcy tytułów na wyciągnięcie ręki. I to dosłownie - ściągasz wybrane ebooki i audiobooki na telefon, a w wolnej chwili dzieli cię od nich raptem dwa dotknięcia ekranu. Nie musisz się nawet łączyć z internetem.

I choć wiele osób wciąż nie jest przekonana do cyfrowych wersji książek, warto dać im szansę i przekonać się na własną rękę, ile zalet ma takie rozwiązanie. Empik Go oferuje chociażby 7-dniowy, darmowy okres próbny dla każdego nowego użytkownika - to świetny sposób, żeby przetestować użyteczność aplikacji do ebooków i audiobooków.

Jaka aplikacja? Odkryj Empik Go!

Co to właściwie jest Empik Go? To aplikacja do audiobooków i ebooków, w ramach której każdy użytkownik otrzymuje dostęp do kilkudziesięciu tysięcy (!) tytułów. Znajdziemy tutaj zarówno cyfrowe wersje książek, ale też cały wybór podcastów, komiksów oraz seriali audio produkcji własnej. A wszystko to dostępne w ramach subskrypcji. Wystarczy wejść na stronę Empik Go, wybrać abonament na ebooki i audiobooki, pobrać aplikację i gotowe - można rozpocząć literacką przygodę.

Ogromnym atutem Empik Go jest różnorodność dostępnych tytułów - tutaj naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Kochasz książki kryminalne? Zawsze z zapartym tchem wyczekujesz nowej powieści Harlana Cobena czy Johna Grishama? Żaden problem? W aplikacji z audiobookami znajdziesz chociażby "Czas łaski"(gdzie w Jake’a Brigance’a wciela się Filip Kosior) albo produkcję oryginalną Empik Go "Mów mi Win", w której występują tak popularne nazwiska, jak Paweł Małaszyński, Mirosław Zbrojewicz czy Olga Bołądź.  

A może zamiast historii kryminalnych wolisz książki, w których romanse są na pierwszym planie? W takim wypadku w aplikacji z ebookami znajdziesz chociażby hitowe "Serce gangstera" Anny Wolf, "Niegrzecznego szefa" Whitney G. czy "Save Me" Mony Kasten - jest w czym wybierać. Również wybór audiobooków cię nie zawiedzie: Empik Go oferuje m.in. produkcję "Bo we mnie jest seks" o Kalinie Jędrusik, serial "Stulecie winnych. Początek" na bazie hitowej serii Ałbeny Grabowskiej czy chociażby oryginalny podcast Magdy Mołek i Joanny Keszki "Rozważna i erotyczna".

Pamiętajmy też, że aplikacja z ebookami i audiobookami to nie tylko propozycja dla dorosłych czytelników - z abonamentu równie chętnie skorzystają najmłodsi. Na Empik Go znajdziemy potężny wybór książek dla dzieci. Znajdziemy tutaj zarówno klasyków gatunku: "Opowieść wigilijną " Charlesa Dickensa  czy "Królową Śniegu" Hansa Christiana Andersena (idealna na grudniowe popołudnie!), jak i współczesne, polskie hity: audiobook "Misia i jej mali pacjenci", "Tajemnicę domu w Bielinach" czy pełną ciekawostek przyrodniczych "Puszczę" Marcina Kostrzyńskiego. 

Dobra aplikacja do audiobooków i ebooków sprawi radość każdemu - niezależnie od wieku czy czytelniczych preferencji. Przekonaj się o tym z Empik Go!