W najbliższą sobotę zapraszamy Was do Lublina. To właśnie tam będziemy gościć wraz z całą ekipą Twojego Miasta w RMF FM i TVP Info. Przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek! Rozdamy między inny dwa żółte rowery RMF FM!

Zaproszenia od Was płyną i z północy, i z południa, zachodu i wschodu. W tym tygodniu za namową pana Józefa postanowiliśmy odwiedzić Lublin i spróbować perłowego napoju zagryzając cebularzem. Zaintrygowała nas także czarcia łapa.  

Płynie Bystrzyca płynie po lubelskiej wyżynie. Zobaczyła Lublin pewnie go nie minie. Perłowego napoju się napijecie, cebularzem zagryziecie, czarcią łapą piątkę przybijecie!

Jeśli mieszkacie w Lublinie lub okolicach, jeśli spędzacie czas na Roztoczu - przyjedźcie nas odwiedzić! Przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek. Będą gadżety RMF FM i TVP Info, żółta wata cukrowa, a za zgrabnie ułożony wierszyk będzie można otrzymać żółto-niebieski rower!

A może chcecie zajrzeć za kulisy powstawania naszego programu? Zobaczyć, jak wyglądają radiowe i telewizyjne wozy transmisyjne?

Jak dojechać do Lublina, gdzie zamieszkać, co i gdzie zjeść i co koniecznie należy zobaczyć - sprawdźcie w specjalnym przewodniku "Śladem czarciej łapy i sztukmistrza" w czwartkowym wydaniu "Dziennika Gazety Prawnej", partnera akcji Twoje Miasto.

Uważnie słuchajcie Faktów RMF FM, oglądajcie TVP Info i śledźcie nasz profil na Facebooku!  Dzielcie się z nami swoimi wrażeniami, zdjęciami.

Lublin to trzeci przystanek na naszej trasie po Polsce. Twoje miasto było już w Gnieźnie i Fromborku. Zobaczcie jak się bawiliśmy!

Zaproście nas wierszem

A co trzeba zrobić, by radiowo-telewizyjna ekipa zawitała właśnie do Waszego miasta?

Wyślecie liczący maksymalnie 140 znaków krótki wierszyk związany z miastem, do którego chcecie nas zaprosić. Najciekawszą rymowankę wybierze specjalne redakcyjne jury złożone z dziennikarzy RMF FM i TVP Info. Miasto, w którym pojawimy się w kolejnym tygodniu, będziemy ogłaszać w każdą środę w Faktach RMF FM o godz. 12.