W najbliższą sobotę dziennikarze RMF FM odwiedzą Kutno w województwie łódzkim. To wy w głosowaniu na RMF24.pl wskazaliście, gdzie ma zaparkować wóz satelitarny RMF FM.

W głosowaniu na RMF24 Kutno zwyciężyło nad Tomyślem, Świeradowem-Zdrojem, Wschową, Rudnikiem nad Sanem oraz Łowiczem. Na to miasto swój głos oddało 61,34 proc. naszych internatów.

Kutno, miasto leżące 20 kilometrów od geometrycznego środka naszego kraju, to nie tylko polska, ale i europejska stolica baseballa. Swoją siedzibę ma tam Europejskie Centrum Małej Ligi Baseballowej.

Można tu odwiedzić Muzeum Bitwy nad Bzurą i pałac saski, w którym - uciekając z Rosji - zatrzymał się Napoleon Bonaparte.

W Kutnie można wziąć też udział w Święcie Róży.

Pokaż Fakty z Twojego Miasta - tu byliśmy! na większej mapie

Wy decydujecie. My jedziemy!

Nasi reporterzy co tydzień, w każdą sobotę, odwiedzają miasto, które wskażecie w głosowaniu na RMF 24! Cały czas czekamy też na kolejne Wasze zgłoszenia. Może następnym razem przyjedziemy właśnie do Was? Wystarczy w poniższym formularzu wpisać trzy argumenty, dlaczego to właśnie w Waszym mieście powinien zaparkować żółto-niebieski wóz satelitarny RMF FM! Zapraszamy!

(j.)